Dizi Haberleri

Dizi Haberleri Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Yavru Vatan Kıbrıs’da

Televizyon dizileri içinde en fazlaca sevilenlerden dizilerden kabul edilen Camdaki Kız iki sezondur seyirci ile buluşmaktadır. Kanal D ekranlarından iki sezondur ekrana gelen Camdaki Kız dizisi her kesimden insan tarafınca büyük bir zevkle izlenmektedir.

Bu dizi bir romandan esinlenerek televizyona aktarılmış olan dizilerden biridir. İzleyicilerin oldukça beğenmiş olduğu dizilerden biri olmuştur. Her sezonda seyirci kitlesini arttırarak yoluna devam etmiştir. 

Durum bu şekilde olunca dizi oyuncuları aralıksız bir halde çalışmış ve bayağı fazla yorulmuşlardır. Yorulan ekip ise sürem finalinin oynanmasıyla birlikte bir tatili hak edip setlerden bir süre de olsa uzakta dinlenmeye gereksinim duymuştur. Bundan dolayı setteki birçok meşhur  birazcık mola vermek ve uzun devam eden bu dizinin yorgunluğunu atabilmek tekrardan dinlenip yeni çekimler için hazırlanabilmek amacıyla yavru vatan Kıbrıs’a tatile gitmişlerdir.

Kıbrıs’a Giden Camdaki Kız Oyuncuları 

 Kanal D’de bu sürem da reytinglere damga vuran dizi filmi Camdaki Kız da oynayan neredeyse tüm oyuncular tam  kadro bir halde Kıbrıs’a gitti. Kıbrıs da dinlence yapmış olup dinlenmek için Kıbrıs’a giden camdaki kız ekibindeki oyuncular, Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Burcu Biricik, Tamer Levent, Selma Ergenç ve Nur Sürer tam kadro olarak Kıbrıs a gitmiş ve tatilin tadını çıkarmaya başlamışlar.

 Camdaki Kız Ekibinden Keyifli Paylaşımlar 

Camdaki Kız dizisinin oyuncuları Kıbrıs’a giderken ve  Kıbrıs’tan birbirinden renkli görüntülerini toplumsal medyadan paylaştılar. Bu paylaşımlarına sevenleri tarafınca binlerce beğeni ve yorum yağdı. Hepsi birbirinden keyifli olan bu paylaşımları takipçiler fazlaca beğendi. Dizide ‘Muzaffer’ karakterini oynayan ve bu karaktere  yaşam veren Enis Arıkan’ın  yapmış olduğu paylaşımları toplumsal medyaya damga vurdu. Enis Arıkan Kıbrıs’a giderken dizide rol almış olduğu dostlarını onlardan habersiz olarak çekip toplumsal medya hesabında paylaştı. Paylaşımı dakikalar geçmeden binlerce like ve yorum aldı.

Ardından Enis Arıkan’ ın yapmış olduğu paylaşımlara yenileri eklendi ve bu paylaşımların aradı arkası kesilmedi. Beraberinde bu paylaşımlara öteki rol arkadaşları da birlikte rol aldı. Enis Arıkan, ek olarak ekip arkadaşlarından habersiz ekip arkadaşlarının fotoğrafını çekip instagram hesabından paylaştı. 

Bu paylaşımların içeriğine bakıldığında dizide ‘Hayri’ karakterinde rol alan oyuncu Cihangir Ceyhan’ın uçakta uyurken çekilen anlardan bazıları olan ve takipçilerin yüzünü güldüren fotoğraflar ortaya çıktı. Enis Arıkan gene paylaşımlarına Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç ve Burcu Biricik’i de uçakta görüntüleyerek fotoğraflarını toplumsal medyada paylaşmaya devam etti. Tam iki sezondur ekranlarda olan ve herkesi ekran başına kilitleyen bu dizi oyuncuları bu iki sezonda yaşadıkları yorgunluğu güzelce atıp Kıbrıs’ın tadını çıkardı. 

Enis Arıkan’ ın yapmış olduğu bolca paylaşımlar ile ekinin keyfinin yerinde olduğu anlaşıldı. Kıbrıs da birçok yer gezen ve buralarda ki neşeli hallerini fotoğraflayıp paylaşarak eğlencelerine takipçilerini de ortak ettiler. Ayrıca ekip hep beraber bir gece yiyecek organizasyonu ederek hep birlikte bir de yiyecek yediler. Bu yiyecek esnasında dizinin Sedat’ı yiyecek yedikleri mekândaki müzisyenin elinden mikrofonu alarak müzikle uğraşmaya ve hem arkadaşlarına hem de öteki misafirleri tam anlamıyla mest etti.

İki senenin yorgunluğunu fazlaca güzel bir halde Kıbrıs’ta geçiren dizi oyuncuları yeni sezona da damga vuracak benzer biçimde görünüyor. Bol enerjili ve bolca keyifli bir dinlence sonrasında muhakkak ki yeni çalışmalarında oldukça başarı göstermiş bir halde yollarına devam edeceklerdir.

]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri