Dizi Haberleri

Dizi Haberleri Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve…

Atv ekranlarının fenomen dizisi Kardeşlerim sürem finaline doğru giderken, dizinin final senaryosu toplumsal medyaya sızdı.

Kardeşlerim’in final senaryosu elden ele! Kartlar yeniden dağıtılıyor Akif yaşattıklarını tek tek yaşayacak! Asiye ve… Kardeşlerim dizisi Şubat 2020’den bu yana atv ekranlarındaki macerasına hız kesmeden devam ediyor. Sezon ortasında başlamış olan dizisi asla beklenmedik bir halde reytinglerde büyük bir başarı elde etti ve cumartesi akşamlarının lideri Gönül Dağı’na kafa tutmaya sonrasında da Gönül Dağı’nı geçmeye başladı. Şimdilerde de onca değişime ve ayrılığa karşın bilhassa genç oyuncuları yardımıyla reytinglerin zirvesinde yer almaya devam ediyor.

Akif Atakul yüzünden anne ve babalarının fazlaca kısa aralıklarla kaybeden Eren Kardeşler’in hem çevredekilerle hem de hayatla mücadelesini özetleyen diziyi genç oyuncular sırtlıyor. Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Simge Selçuk, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete benzer biçimde tecrübeli adların yanı sıra Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Bilal Yiğit Koçak, Melis Minkari, Recep Usta, Lizge Eli bol benzer biçimde genç dönem adları bulunduran dizisi kısa sürede sarsıcı ayrılıklar da yaşamıştı. 

Dizinin başrolü, Kadir karakterine yaşam veren Halit Özgür Sarı ve dizide sevdiği Melisa’yı canlandıran Damlasu İkizoğlu’nun ayrılıkları büyük şok tesiri yaratmıştı. Sonrasında da ayrılık adeta domino tesiri yaratmıştı. Buna karşın Kardeşlerim dizisi seyircisinden ve reytinginden hiçbir şey kaybetmedi. Şimdilerde adım adım sürem finaline doğru giden Kardeşlerim dizisinin final senaristliğinin sızması ise büyük bir şok tesiri yarattı.

kardeslerimin final senaryosu elden ele kartlar yeniden dagitiliyor akif yasattiklarini tek tek yasayacak asiye ve2

Sosyal medyada elden ele dolaşan final senaryosunda ise öykü şu şekilde aşama kaydediyor; Ömer’in babanesi olan Sevgi teyze, Ömer ve kardeşleri Asiye ile Emel’e ucu bucağı olmayan bir servet bırakıyor. Sevgi teyzenin vefatının arkasından büyük bir servete konan Eren Kardeşler’in yaşamı değişiyor. Bir taraftan da Akif Atakul elindeki tüm mal varlığını kaybediyor ve beş parasız kalıyor, haliyle Doruk da. Buna karşın Asiye ve Doruk’un aşkı tüm hızıyla devam ediyor ve nikah masasına taşınıyor. Ancak nikaha saatler kala Doruk’un babası Akif Atakul’un, Asiye’nin babasının katili olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. Akif ise oğlunun nikahına giderken tutuklanıyor. Buna karşın Doruk ve Asiye hayatlarını birleştiriyor. Öte taraftan Eren kardeşlerin belalı yengesi Şengül, ufaklıklara yeniden yanaşmaya çalışıyor sadece işler asla beklediği benzer biçimde olmuyor. 

KAYNAK: ilan365.net

]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri