Dizi Haberleri

Dizi Haberleri Yeni Sezonda Devam Etmesi Beklenen Baba Dizisinde Oyuncu Kalmadı! Baba Dizisi Kaldırıldı mı? Kimler Ayrıldı?

Show Tv ekranlarında iddialı bir girişle süregelen “Baba” dizisi Haluk Bilginer adı ve oyunculuğuna karşın beklenen başarıyı elde edememişti fakat bir talih daha verilerek yeni sürem onayı verilmişti. Ancak artarda gelen oyuncu kayıpları ile işler değişti…

Haluk Bilginer benzer biçimde devasa bir adı kadrosunda bulunduran Baba dizisi oyuncu değişimleri de dahil hertürlü çabayı boşa çıkartarak bir türlü beklenilen reytingleri yakalayamamıştı.

Hikayesinden mi? senaryo başarısızlığından mı? oyuncu uyuşmazlığından mı? kim bilir yalnız başrol olan Tolga Sarıtaş değil aslına bakarsak tüm oyuncular bir döngü halinde geri planda kalmışlardı ve genel bir kasvet ve gölgeden kurtulamamışlardı.

En son Haluk Bilginer’in bile geri plana düşmüş olduğu diziye oyuncu değişimleri de yarar etmemişti ki herşeye karşın ikinci sürem hakkı verildi.

Beril Pozam’a hikayeden çıkartmakla meydana getirilen haksızlık yankı bulurken bu kere da oyuncular diziden ayrılmaya başlamışlardı.

Diziden ilkin Beril Pozam çıkarılmış ondan sonra ise Oktay Çubuk, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar benzer biçimde isimlerdiziden ayrılmıştı.

Baba dizisinin setinde kriz! – Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri, Turktime Haber Portalı

Ay Yapım imzalı bir hayal kırıklığı olan dizisi Baba’ya vedalar devam ederken, yeni ayrılık haberi ise hikayeye sonradan dahil olan oyuncudan geldi.
Elif karakteriyle diziye dahil olan ve Tolga Sarıtaş’ın yeni partneri olarak yer edinen Dilara Aksüyek’de diziden ayrılan adlardan biri oldu.

]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri