Dizi Haberleri

Dizipal Kıyma 7. Bölüm Full İzle

BluTV

Dizipal Kıyma 7. Bölüm Full İzle

BluTV hususi yapımı olan Kıyma dizisi 7. Kısmı ile bugün üyelerle buluştu. Sıfır Bir dizisinin devamı durumunda olan bu efsaneleşmiş dizi gösterilen ilk fragmanı ile adından oldukça söz ettirmişti.

Dizipal Kıyma 1. Sezon 7. Bölüm Full İzle. İnsanlar tarafınca heyecanla beklenen Kıyma 1. Sezonu 7. Kısmı ne vakit yayınlanacak? Sıfır bir dizisi ile çıkış yakalayan ve sokak kültürünü ekranlara getiren bir grup gencin yaşam öyküsünü ele alan Kıyma 1. Sezonu gösterildi. BluTV sponsorluğun da çekilen dizi şuanda ilk 5 kısmı milyonlar tarafınca seyredildi. İstanbul da bir mahallede yeni bir yaşam oluşturmak isteyen üç gencin karşılarına çıkan zorluklara karşı verdikleri savaşım Kıyma 1. Sezonu 7. Kısmı ile üyelerle olacak.


Dizipal Kıyma 7. Bölüm İzle

Mahalle kültürünü ve sokak dilini keyifli ve trajikomik bir halde anlatmaya hazırlanan ‘Kıyma’, büyük şehirde barınma çabasını seyirciye anlatacak. Tabi ki bu büyük kent İstanbul’un minik, değişik kültürlerden insanların yaşamış olduğu bir mahallesini merkezine alan hikayede Ömer, Poyraz ve Tufan yasadışı işleri bırakıp temiz bir sayfaya adım atmak için kebapçı açıyor sadece beklenmedik vakalar bununla beraber gelişiyor.


Suç ve aksiyonun bol miktarda yer alacağı ‘Kıyma’da özlenen sokak mizahı da bilhassa karakterler arası diyaloglarda yaşanacak. Hapisten çıktıktan sonrasında Adana’dan ayrılıp İstanbul’da temiz bir yaşam kurmaya gelen Ömer, Poyraz ve Tufan tüm umutlarını kıyma kebabına bağlıyor. Açtıkları dükkan Ömer, Poyraz ve Tufan için hayatlarındaki en mühim şey olacak.


Kıyma 7. Kısmı Nereden İzleyebilirim?

BluTV, 2015 senesinde Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle vasıtasıyla web üstünden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır.İstediğin Zaman, İstediğin Yerden İzlemek için Üye Ol. BluTV‘de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Hususi Yapımları HD Kalitesiyle İzle. Sorunsuz Üyelik İptali. HD Yayın. Taahhütsüz İzle. Donmadan Kesintisiz İzle. Kurulumsuz İzle. Hemen İzlemeye Başla. Yerli Dizi ve Filmler.
BluTV aylık üyelik tutarı; kredi/banka kartı kullanılarak meydana getirilen ödemelerde 34,90 TL‘dir. BluTV senelik üyelik tutarı; kredi/banka kartına tutarı 274,80 TL‘dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 22,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz (senelik üyeliklerde 7 gün parasız tecrübe etme hakkı bulunmaktadır).

Benzer İçerik: Dizipal Kıyma 6. Bölüm Full İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri