Genel Kültür

Dünyayla Benim Aramda 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dünyayla Benim Aramda 3.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, ne zaman başlamış olacak, hangi kanalda, nereden izlenir, mevzusu, oyuncuları, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Dünyayla Benim Aramda 3.bölüm hakkında

Disney Plus Türkiye tarafınca gösterilen Disney Plus Türkiye’nin 2. orijinal Türk dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi duygusal, güldürü ve drama türünde içeriyor.

MF Yapım tarafınca tasarlanan dizi İstanbul’da çekildi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger benzer biçimde adlar içeriyor.


Dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer üstlenirken, senaristliğini Pınar Bulut kaleme aldı.

Dizi IMDb‘de 4,8‘lik puana haiz olabildi.

Dizinin ilk bölümünü izleyen Disney Plus aboneleri Dünyayla Benim Aramda 3.bölüm ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını arıyor.


Bu probleminin yanıtı içeriğimizde!

Ama ilkin gelin dizi ile ilgili detaylara bi göz atalım.

Bir Jigolonun Günlüğü 2.sürem olacak mı? Ne zaman?

Dünya ile Benim Aramda mevzusu

Dizinin mevzusu, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir hanıma odaklanıyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan hanım, zaman geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır. İlişkisini ayakta tutmak isteyen hanım, bunun için sevgilisine toplumsal medya üstünden oyunlar oynamaya adım atar.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla süregelen ilişkisinin artık eskisi benzer biçimde olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına toplumsal medya üstünden oynadığı oyunu ve bununla beraber yaşananları bağlılık terimi üstünden ele alıyor.

Dünyayla Benim Aramda oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger benzer biçimde adlar içeriyor.

Demet Özdemir – İlkin
Buğra Gülsoy – Tolga
Hafsanur Sancaktutan – Sinem
Zerrin Tekindor – Burçin
İbrahim Selim – Cüneyt
Melisa Döngel – Ceren
Metin Akdülger – Kenan
Ali Yoğurtçuoğlu

Dünyayla Benim Aramda 3.bölüm ne zaman çıkacak?

Disney Plus’ın ikinci yerli dizisinin 3. kısmı 28 Eylül 2022’de Disney Plus tarafınca yayınlanacak.

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri