Genel Kültür

Dünyayla Benim Aramda Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

Dünyayla Benim Aramda yorumları, ekşi, dizi yorumu, dizi yorum, dizisi yorumu, Netflix, ekşi lügat, imdb, izle, 2 olacak mı, dizi araştırma, analizi şeklinde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan şeklinde adların başrolünde yer almış olduğu, bol miktarda tv ve toplumsal mecralarda reklamlarını gördüğümüz Dünyayla Benim Aramda dizisi gösterildi. İlk iki kısmı gösterilen dizi yayınlandığı günden bu yana ekşi lügat başta olmak suretiyle birçok platformda adından söz ettiriyor. Konusu ile dikkat çeken diziyi ekşiciler gömmeye doyamazken, Twitter’da Demet Özdemir fanları çoğunlukta olmak suretiyle dizinin averaj bir Türk dizisi bulunduğunu söylemiş oldu. Peki izleyenler başka neler söylemiş oldu dersiniz? Hadi gelin beraber Dünyayla Benim Aramda yorum ve ekşi lügat tepkilerine göz atalım.

Dünyayla Benim Aramda Konusu

Dizinin mevzusu, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir hanıma odaklanıyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan hanım, süre geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır. İlişkisini ayakta tutmak isteyen hanım, bunun için sevgilisine toplumsal medya üstünden oyunlar oynamaya adım atar.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlamış olan ilişkisinin artık eskisi şeklinde olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına toplumsal medya üstünden oynadığı oyunu ve bununla beraber yaşananları bağlılık terimi üstünden ele alıyor.


Dünya ile Benim Aramda Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+

Dünyayla Benim Aramda Yorumları

Dünyayla Benim Aramda Ekşi Yorumları

ilk iki bölüm itibariyle iyi gidiyor. hemen hemen ters köşe yok, tahmin edilebilir bir akış var. sadece içimden bir his girdap yakında diyor.
ayrıca sinem’i (hafsanur sancaktutan) izlerken birini anımsatıp durdu bana. yüz hatları olarak kız mine tugay’ın kopyası diyebilirim.

  • hasansabbahinyegeni

hakkaten merak ediyorum. bu diziyi beğenenler tam olarak neyi beğenmiş. tvde gösterilen bin tane çakma pembe dizinin süresi azaltılmış ve daha güzel kamerayla çekilmiş olanını yapmışlar o denli. neyseki bir çok şahıs aynı benim baktığım noktadan bakarak eleştirmiş mantıklı olarak. bizim kaçmak istediğimiz iğrenç sulu sepken dramaları alıp önümüze koyacaksınız asla tr için dizi çekmeyin sayın internasyonal gösterim platformları..

  • seviyeli sairin kalemi

büyük bütçeli tiktok videosu şeklinde.

  • niçin her yer karanlik

holdingli tv dizilerinin bolca müzikli ve daha güzel kamera açıları ile çekilmiş versiyonu. sponsorlu entryleri kaç tl’ye giriyorsunuz merak ettim doğrusu.

  • corsac

koca disney, türkiye pazarına girince götü başı dağıtmış, bu iyi mi dizi lan.
delirtir insanı, emeğe bakıyorsun, harcanan paralara bakıyorsun, sonrasında ortaya çıkan işe bakıyorsun..

  • rem1903

50’lerindeki zerrin tekindor’u gençleştireceğiz derken iris apfel’e benzetmeyi başardıkları dizidir.

  • heuristic algorithmic

bir platform iyi mi seyircilerine bunu reva görür yahu.
bu dizi başlı başına disney’i protesto etme sebebi. almicam disney misney asla. çekmiş olduğu diziye bakıp çay bile demlenmez.

  • veerle

acıdım be disneye bu diziyle mi giriş yaptın sen şimdi
dizi fena degil arkadaslar oldukca fena..
demet’in devamlı yarım ağız açık acaba solunum sıkıntısı mı çekiyor diye düşünüyorum
buğra için izledim fakat o da kötüydü tek güzel yanı saf kızımız hafsanurun gerçek bi saf şeklinde oynaması
senaryo da iğrenç sadece ergenlerin akıl edebileceği türden dolaplar fakat bölüm sonunda güzel bi gt oluş var orayı sevdim
metin akdülgeri izlicez diye girdiğimiz şekillere bakar mısın adam yok dizide hala.son olarak atiye de gördük nerdeysen çık be adam

  • unnecessaryperson

abartıldığı kadar fena olmayan dizi.
kamera açıları oldukca iyi bir kere. müzikler desen aynı şekilde. buğra gülsoy çekici adam kategorisine pek girmese de demet özdemir’i beğendim. hafsanur sancaktutan’ı da. roller ikisine de oturmuş bence. fakat o matmazel’e ne olmuş o şekilde. peruk iğrenç, argo sözler ve küfürler oldukca eğreti durmuş kendisinde. biz onu hanımefendi kişiliğiyle sevdik.
kendisi için izlediğim metin akdülger’li bölümleri umuyorum.

  • lunalovegoodd

Bu içeriklerimizi de sevebilirsiniz;

İntikam Kankam Film Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri