Oyun

Duolingo Plus Apk Premium Mod 5.62.2 İndir

Duolingo Plus Apk Premium Mod 5.62.2 İndir

Akıllı telefonların ve tabletlerin yaygınlaşması, ister yurtiçinde isterse yurtdışında gezi ediyor olun, nerede olursak olalım dil öğrenme sürecini basitleştirdi. Bu, esas olarak, Android’e indirebileceğimiz ve tüm dünyada en fazla kullanıcı sayısına haiz olan, dil öğrenmek için en iyi uygulamalardan kabul edilen Duolingo: Learn Languages ​​Free şeklinde uygulamalar sayesindedir.

Duolingo öğrenme yöntemi iki kolay önermeye dayanmaktadır. Bir taraftan, kullanıcı her gün ergonomik yapmak için vakit harcamak zorundadır. 10 dakika yada 1 saat fark etmez fakat kullanıcının durağan(durgun) olması gerekir. Öte taraftan, görseller vesilesiyle oldukça sezgisel bir halde gramer ve kelime öğrenmemize destek olabilecek bir yöntemdir.

Duolingo plus Apk 2022

Duolingo’yu kullanmaya adım atmak için şu kolay adımları izlemeliyiz:

Adım 1: Yapılacak ilk şey, platforma kaydolmak ve öğrenmek istediğimiz dili ve harcamak istediğimiz zamanı seçmektir.
Adım 2: İkinci olarak, o dile ilişkin informasyon düzeyimizi değerlendirmeliyiz. Bu amaçla, temelde tercüme ve değişik cümlelerin yazılması olan bir kontrol yapacağız.
Adım 3: Söz mevzusu dile ilişkin informasyon düzeyimizi belirledikten sonrasında alıştırmaları tamamlamaya başlayacağız. Esas olarak o dilde görüntüleri tanımlama, cümleleri tekrarlama, çeviriler yada makaleler yazma ile ilgili faaliyetler.

İlerledikçe bizi değişik kavramlarla tanıştıran ve sonrasında öğrendiklerimizi uygulayacağımız her yeni aktivite ile hafızamızı tazeleyen aşamalı bir yöntemdir. Android telefonda dil öğrenmek için en popüler yöntemlerden biri.

Insta Aero İnstagram Apk Mod 18.0.3 İndir 2022

Insta Aero İnstagram Apk Mod 18.0.3 İndir 2022 Facebook, Snapchat’i satın alamayacağını anladıktan sonrasında Instagram’a bir destek vermeye karar verdiğinden beri, bu…

İndir

Duolingo Plus APK Hile

Duolingo APK’sini indirip yükledikten sonrasında kullanabileceğimiz ana işlevler ve özellikler şunlardır:

  • Konuşma, okuma ve yazmayı içeren ilerici ve sezgisel bir dil öğrenme sistemi.
  • İlerlemenizi denetim etme imkanı.
  • Arkadaşlarınızla beraber öğrenin yada çevrimiçi olarak onlara karşı yarışın.
  • Kullanıcının bilgisine bakılırsa uyarlanmış değişik güçlük seviyeleri.

Oynarken öğrenilecek sistem: Bir birimi tamamladığınızda ilerlersiniz, yanlış cevaplar için can kaybedersiniz, puan kazanırsınız ve tıpkı herhangi bir oyunda olduğu şeklinde bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

Uygulama bizlere İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Almanca, Arapça dahil olmak suretiyle öğrenilecek oldukça çeşitli diller sunuyor… Game of Thrones’da görünen dillerden kabul edilen High Valyrian’ı bile öğrenebilirsiniz.

  • Duolingo Plus Apk Premium Mod 5.62.2 İndir Oyun Hilesi
  • +Premium Mod Açık

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri