Duran yeni sezon yayınlanacak mı? Duran 2. Sezon çıkacak mı, ne zaman çıkacak? - Webhaberim
Dizi Haberleri

Duran yeni sezon yayınlanacak mı? Duran 2. Sezon çıkacak mı, ne zaman çıkacak?

Gain’in sunmuş olduğu dizilerden önde gelen Duran dizisinin yeni sezonu yayınlanacak mı? 2.sezon ne zaman yayınlanacak?işte dört gözle beklenen dizinin bilgileri sayfamızda yer almıştır.

Suç, polisiye ve dram türünde içinde ne olduğu olan Duran dizisinin, ilk sezonu fazlaca büyük ses getirmişti.45 dakikada ve 9 bölümden oluşan dizi garip hikayeye haiz.

Almanya’da başlamış olan öykü,sonradan Türkiye’de devam etmektedir.Yaşadıkları varoş mahallesinden kurtulup yeni bir yaşam oluşturmak için çabalayan 3 genç, verdikleri yaşam mücadelesiyle hayatlarında’ki tek amaç olan varoşluktan kurtulmanın çabasını vermektedir.Uzun badireler atlatacak olan 3 gencin 1.sezonu bu şekilde paylaşılmıştı. 

Duran dizisi 2.sezon ne zaman?

İlk sezonu fazlaca kısa olan dizi,izleyenleri üzmüş olsa’da ,2. sezon yayınlanacak haberleri’de bir taraftan sevindirmiş durumda.Genellikle dijital platformlar kısa tutulmakta.Başrol’de Mustafa,Celal ve Duran karakterinin varoş hayatından kurtulmak için verdikleri mücadeleyi izledik.

Yönetmen koltuğunda oturan Yunus Ozan Korkut’un 2.sezon hakkında hala kati bir izahat yapmadığı görülürken,2.sezon olacak mı ,olmayacak mı gündemde merak mevzusu olmaya devam edilecek şeklinde gözüküyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri