Dizi Haberleri

Duy Beni 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Duy Beni Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Fiyatları, Duy Beni İpek Ekim Kıyafetleri ve Sponsorları.. Duy Beni dizisi mevzusu ne, nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? yeni bölüm fragman gösterildi mı?

Duy Beni dizisi mevzusu nedir? Duy Beni oyuncuları kimler?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Duy Beni dizisinin mevzusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki Duy Beni dizisi mevzusu nedir? Duy Beni oyuncuları kimler? Ekranların yeni başlamış olacak olan dizisi Duy Beni hakkında seyirciler, Duy Beni mevzusu ne, oyuncuları kimlerdir? Duy Beni dizisi uyarlama mı? Duy Beni ne vakit, hangi gün? araştırması yapıyor. Peki, Duy Beni dizisinin mevzusu nedir? Duy Beni başrolünde kimler var? İşte detaylar…

DUY BENİ UYARLAMA MI?

Dizinin uyarlama olup olmadığı hakkında informasyon bulunmuyor. Dizinin senaristi Makbule Kosif’tir.

DUY BENİ KONUSU NE?

Duy Beni dizisi öteki yaz dizileri şeklinde bir aşk hikayesi yerine gençlik odaklı olacak. Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran dizide vakalar liseli Ekim’in yaşamış olduğu talihsiz bir vakayla başlamış olacak. Ekim’in okula gittiği sırada en yakın arkadaşı Meltem’e bir vasıta çarpar ve kaçar. Kaza sonrası Meltem’in belden aşağısı nüzul kalır. Mahalleli kaçan aracın peşine düşerken, takip sonucunda aracın karanlık sırları olan bir koleje girmiş olduğu görülür.

DUY BENİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide Feride Çetin, Murat Daltaban, Durul Bazan, Hamdi Alp, Sümeyye Aydoğan, Bedia Ener, Utku Çakır, Bora Elkoca, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Dilara Sümbül, Gökçe Güneş Doğrusöz, Cemre Özşişman ve İbrahim Yıldız şeklinde adlar rol alacak.

Duy Beni – 2. Tanıtım

1 / 3

2 / 3
23062022154840 9943355 15 48

3 / 3
23062022154906 4918483 15 49

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri