Güncel

Duy Beni dizisi konusu nedir? Duy Beni oyuncuları kimler?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Duy Beni dizisinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki Duy Beni dizisi konusu nedir? Duy Beni oyuncuları kimler?

Yaz sezonuna damgasını vuracak “Duy Beni” olağan dışı hikayesi ve kuvvetli ekibiyle yakında Star’da! Dizinin konusunu ve oyuncu ekibini merak edenler için haberimizde ‘Duy Beni dizisi konusu nedir? Duy Beni oyuncuları kimler?’ sorularının yanıtına yer verdik…

DUY BENİ DİZİS KONUSU NEDİR?

Duy Beni dizisi öteki yaz dizileri şeklinde bir aşk hikayesi yerine gençlik odaklı olacak. Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran dizide vakalar liseli Ekim’in yaşamış olduğu talihsiz bir vakayla başlamış olacak. Ekim’in okula gittiği sırada en yakın arkadaşı Meltem’e bir vasıta çarpar ve kaçar. Kaza sonrası Meltem’in belden aşağısı nüzul kalır. Mahalleli kaçan aracın peşine düşerken, takip sonucunda aracın karanlık sırları olan bir koleje girmiş olduğu görülür. 

DUY BENİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide Feride Çetin, Murat Daltaban, Durul Bazan, Hamdi Alp, Sümeyye Aydoğan, Bedia Ener, Utku Çakır, Bora Elkoca, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Dilara Sümbül, Gökçe Güneş Doğrusöz, Cemre Özşişman ve İbrahim Yıldız şeklinde adlar rol alacak.

Duy Beni dizisi konusu nedir? Duy Beni oyuncuları kimler?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri