Genel

e-Devlet üzerinden kontrol edin! Hesaplara 200 TL, 500 TL ve 1.200 TL ödeme yapılıyor

Editörün SeçtikleriEkonomi

e-Devlet üzerinden kontrol edin! Hesaplara 200 TL, 500 TL ve 1.200 TL ödeme yapılıyor

E-Devlet üzerinden hesaplarınızı derhal kontrol edin. 200 TL, 500 TL ve 1.200 TL ödeme yapılıyor. Kızılay’a meydana getirilen yardımın müracaat neticelerini Kızılay’ın resmi web sayfası üzerinden de öğrenebilirsiniz. Kızılay gereksinim sahibi vatandaşlara erzak ve para yardımı yapıyor.

E-Devlet üzerinden Kızılay yardım müracaatlarına sorgu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet’e giriş yaptıktan sonrasında arama kısmına Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama yazılması ve çıkan neticelerin ilkine tıklaması gerekiyor.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ DİREKT BAŞVURU YAPABİLİR

Başvuruların kişisel olarak müracaat yapması halinde Kızılay beraber başka devlet kurumlarına oluşturulan müracaatların neticelendirilmesi burada görülüyor.

Kızılay para yardım uygulaması gereksinim sahiplerine verilen bir destektir. Dönemsel olarak verilen bu desteklere gereksinim sahipleri direkt olarak müracaat yapabilir.

KIZILAY ​GİYİM YARDIMLARI

Kızılay, ekonomik sıkıntılar sebebiyle giyim ihtiyacını karşılayamayan gereksinim sahiplerini toplumsal incelemeler neticesinde belirlemekte ve siz değerli üyelerimizin destekleri ile yüz binlerce gereksinim sahibini ayni ve nakdi şekilde meydana getirilen yardımlarla sevindirmektedir.

İhtiyaç sahipleri, Kızılay Butik vesilesiyle tıpkı bir mağazadan alışveriş yapar şeklinde tanımlı parça adedi kadar giysisi parasız bir halde alma imkânı bulurken; Sosyal Marketler vesilesiyle kendilerine tanımlanan limit doğrultusunda giyimden gıdaya, yakacaktan kırtasiyeye her türlü gereksinimlerini parasız karşılayabilme imkânı bulmaktadırlar


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri