EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır? - Webhaberim
Bilgisayar

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Uzaktan eğitim kapsamında öğrenciler tablet ve telefonlardan canlı derslere girmektedir. Tabi uzun saatleri kabul eden canlı dersler sonrasında aniden web biti vermektedir. Peki, EBA parasız web iyi mi alınır? Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olmak suretiyle hepsine detaylıca bakalım.

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır?

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır

EBA parasız web almak için yapmanız gerekenler de var. Direkt olarak operatörlerin tanımladıkları da var, bunlara bakalım.

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır Turkcell

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır Turkcell

Ücretsiz bir şekilde web iyi mi alınır, detaylarına bakalım. Turkcell talebe, velilerin ve öğretmen EBA içeriklerine erişebilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı tarafınca açıklanan 3 GB desteği, 3 GB daha ilave ile toplam olarak 6 GB’a çıkartma sonucu aldı. Peki, Turkcell interneti alabilmek için ise;

1- İlk olarak Turkcell Bip uygulamasına girin.

2- Keşfet bölümünde bulunan EBA kanalını takip edin.

3- Son olarak ise 6 GB Paketinizi Aktifleyin butonuna basın 6 GB paketi tanımlanmış olacaktır.

Bu arada Türkcell hatlı telefonlarınızdan EBA yazıp 5555’e SMS göndererek müracaat sürecini başlatabilecekler.

Diğer taraftan ise Turkcell İletişim’in uygulamalarından önde gelen BİP uygulamasındaki Keşfet kısmından derhal altında bulunan EBA kanalını takip etmeye başladıktan derhal sonrasında Mesaj Gönder kısmı içinde bulunan Hemen Kazan seçeneği içinde başvuruda bulunarak hizmetten yararlanmaya başlayın.

Dahası EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara verilecek olan 3 GB yalnız eba.gov.tr ve EBA uygulaması içinde kullanılmak suretiyle tanımlanacaktır.

Parasız web paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır Vodafone

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır Vodafone

Vodafone, eğitim öğretim senesinde uzaktan eğitim sonucu üstüne verilen 3GB web desteğine 3GB daha ilave ederek toplamda 6GB interneti Eylül ayı sonuna kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ilişkin eba.gov.tr ve EBA uygulamasında kullanılmak suretiyle tüm Vodafoneluların hatlarına otomatikman tanımlamıştır.

Not: Kampanya, Eylül ayı süresince geçerli olmak suretiyle tüm Kurumsal ve bireysel faturalı ve faturasız abonelere ücretsiz bir şekilde tanımlanmıştır.

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır Türk Telekom

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır Türk Telekom

Türk Telekom parasız web işleminde öğrencilere destek vermek adına EBA kullanımına sunacakları 3 GB parasız interneti Türk Telekom olarak 5 GB daha artırarak toplamda 8 GB’a çıkardıklarını belirtti.

EBA parasız web Türk Telekom’da almak için Türk Telekom İletişim Ağı üstünden EBA yazıp 5555’e SMS göndererek internetlerini tanımlayabilirler. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri