Fiyatlar

Ebebek maximum kredi kartı kampanyası 1-31 Aralık 2022


Çocuklu ailelerin en fazlaca tercih etmiş olduğu mağazalardan önde gelen Ebebek ve web sitesinden maximum kredi kartınızla yapacağınız 500₺ ve üstü alışverişlerde 50₺ armağan maxi puan fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya maximum mobilden 1 – 31 Aralık 2022 tarihleri içinde katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, Privia, Privia Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak meydana getirilen alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS aletinden yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 12 Ocak 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma zamanı 28 Şubat 2023’tür. Puanlar kampanya koşullarını elde eden son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya periyodu içinde meydana gelen alışverişlerin iptal edilmesi yada satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, satın alan bazındadır. Bir satın alan kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan puanlar www.ebebek.com’da kullanılamaz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri