Televizyon

Ebru Şancı kimdir, aslen nereli? Serenay Sarıkaya’ya ‘ayı’ benzetmesi yapmıştı! Ebru Şancı kaç yaşında ve eşi kimdir?

Ebru Şöhretçi, bugün 2. Sayfa’nın davetlisiydi. Şöhretçi, Serenay Sarıkaya hakkında afallatan yorumlarda bulunmuş oldu. Sarıkaya’nın burnuna takmış olduğu hızma için ‘ayı’ benzetmesinde bulunan Şöhretçi’nın yaşamı merak mevzusu oldu. Peki, Ebru Şöhretçi kimdir, aslen nereli?

EBRU ŞÖHRETÇI KİMDİR?

31 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ebru Şöhretçi, hemen hemen 16 yaşlarındayken podyumlarda model olarak çalışmaya adım atmıştır.
Patentlenen hoşluğuyla birlikte ustalaşmış modellik kariyerine adım atmıştır. Uzun seneler New York’ta işini devam ettiren Namcı, 2010’da Türkiye’ye kati dönüş yaparak oyunculuk, sunuculuk ve modelliğin yanında Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurmuştur. Meşhur ad hala firmanın yönetim kurulu başkanı olarak bulunmaktadır.

Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde eğitim görmesinin peşinden Londra Regent’s College, New York Üniversitesi oyunculuk kısmıyla devam etmiştir.
Son olarak yer alacağı yeni projeleri için Hollywood yıldızlarının da oyunculuk eğitim almış olduğu London Academy of Music and Dramatic Art eğitimlerine adım atmıştır.

Boyu 1.81 Ebru Üncü, 70 kilodur. 40 yaşındaki meşhur ad Başak burcu.

EBRU ÜNCÜ’NIN EŞİ KİMDİR?

Üncü, 7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskikent’de evliliğe ilk adımını atmıştır. Ardından Belçika’da bir şatoda düğün merasimi yapılmıştır. Çiftin bu evlilikten 3 evladı bulunmaktadır.

EBRU ÜNCÜ’NIN ROL ALDIĞI FİLMLER

Ceza

Yağmurdan Kaçarken

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Jartiyerini giyerken paylaştı!
Akaryakıt zammına çok konuşulacak yorum! Mazot zammına oldukca konuşulacak yorum! “Şaaak diye…”
Şancı'dan şoke eden ayı benzetmesiÜncü’dan şoke eden ayı benzetmesi

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri