Elon Buys Twitter Coin Yorumları ve Geleceği 2022 - Webhaberim
Genel

Elon Buys Twitter Coin Yorumları ve Geleceği 2022

Elon Buys Twitter Coin Yorumları ve Geleceği 2022 Bu içeriğimizde sizlere yatırımım önerisi vermeden Elon Buys Twitter Coin hakkında merak edilenleri detaylı bir halde ele alacağız. Merak ettiğiniz tüm mevzular hakkında detaylı bir halde sizlere sunacağız. Henüz borsada olmadığı için hakkında söylenenleri takip etmekte zorlananlar yorumları okuyabilirler. 2022 senesinin bombası olarak çıkan Elon Buys Coin için yorum icra eden yatırımcılar bu kripto paranın da aniden fırlamasını sağlamış oldu.
Henüz büyük borsa siteleri Elon Buys Coin için bir yorum sistemi açmış gidişatta değil. Bizde bu kripto para ünitesini yeni fark eden fakat kendi aralarında konuşmak isteyen insanoğlu için yazıyoruz.

Elon Buys Twitter Coin Yorumları 2022

elon buys twitter coin yorumlari ve gelecegi 2022elon buys twitter coin yorumlari ve gelecegi 2022

Milyarder iş insanı, bununla beraber Tesla CEO’su Elon Musk, tekrardan yapmış oldu yapacağını! Bir vakittir Twitter’ı satın almakla ilgilenen Musk, Dogecoin’den sonrasında yeni bir Altcoin daha çıkardı.
Son konuşulanlar ise Musk’ın Twitter’ı tamamen satın alacağı güzergahında.

Kendisi de Twitter’ı oldukça sık kullanan Elon Musk, yatırımcılara bu platformdan sık sık coin nasihatlerinde bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda DogeCoin sempatisi besleyen meşhur iş adamının Twitter’ı alacağına yönelik olarak ortaya atılan vurgunculuk haberden sonrasında, yeni bir kripto para üniteyi daha karşımıza çıktı.
Yeni AltCoin’in adı ‘ElonBuysTwitter’ başka bir deyişle ‘Elon Twitter’ı alıyor’.

Yeni çıkan coin ElonBuysTwitter, gün içinde %1.500’ün üstünde terfi etti.

Elon Twitter’ı Alıyor adlı yeni çıkan altcoin yatırımcılara sürpriz yaparak harikulade bir hücum yapmış oldu.
ELONBUYSTWITTER, bu cins tutkulu meme yaratıcılarının marifetlerini dünyaya sergilemelerine ve parasal avantajlar elde etmelerine destekçi olacak. ELONBUYSTWITTER, çeşitli kazanç getirici platformlar geliştirme sürecindedir.

.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri