Televizyon

Emanet 318. Bölüm İzle, Emanet 318. Bölüm Özeti, Emanet İzleyici Yorumları

Kanal 7 ekranlarının sevilerek seyredilen dizilerinden biri olarak günlük yayın akışına devam eden Emanet’te haftanın ikinci bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman ve Seher’in aşk dolu günlerden ilk anlardaki gibi cehenneme dönüşen hayatlarından keyif alan Canan ve Zuhal emellerine her geçen dakika biraz daha yaklaşmaktadır.

Yaman, annesinin tuzağında sürüklenmeye devam ederken diğer yandan da onu ortaya çıkarmak adına kararlıdır. Hayatına bu denli bir darbeyi kimin indirmek istediğini ortaya çıkarabilmek en büyük arzusudur. Seher ise Canan’ı Maldivler’e bilet ayarlarken duyar ve olan hışmyla odaya dalar. Canan için beklemediği bir son mu geliyor?

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur.

Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir.

Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

İZLEYİCİ YORUMLARI

Cenger abi fermuarını açsa herşeyi anlatsa kolay aslında ??
Yamanla seher doğaçlama oynasa dizi daha çok izlenir yönetmen tam bir fiyasko 320 bölüm kavuşamayan aşık dizisi yapmışlar dizinin izmi emanet değil kehanet olmalıydı ???

Bak tamam gerçekler ortaya çıkıyoda o gün şunu dicem hatta şimdi diyim herkese hayırlı olsun kötü bölümlerin üstesinden geldik şimdi daha kötü bölümlerde

Yine kimsenin birseyi duymadigı yerde canan seheri duydu

Biz düzelecek diye bekliyoz dahada kötüye gidiyor yarın seher bayılacak Fikret yanına gelir yamana yakalar işte bukadarrr???????

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri