Emanet 356.Bölüm Fragmanı – 11 Nisan Pazartesi - Webhaberim
Dizi Haberleri

Emanet 356.Bölüm Fragmanı – 11 Nisan Pazartesi

Seher Geçmişi HATIRLADI! Aşk BAŞLASIN!

Emanet 356.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sürem bölümleriyle devam ediyor. Emanet 356.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 356.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde coşku dolu bölümler devam ediyor. Seher ve Yaman arasındaki yakınlaşma işleri oldukça iyi bir yola doğru sürükledi. İkili Yusuf’un doğum gününde de herkesi güzellikleriyle büyüledi. Seher ve Yaman’ın duygusal dansı ve birbirlerine ettikleri iltifatlar ise içimizi mesh etti. Peki gelecek bölümlerde bizi neler bekliyor?

Hafızası geri geldi mi? Yusuf’un doğum günüde yakınlaşan Yaman ve Seher herkesi büyüledi. Seher aşka düştüğü Yaman’a karşı koyamayacak noktaya geldi. Seher’in Yaman’a karşı duygusal sözleri ise hepimizin aklına bellek kaybı probleminin son bulmuş olduğu hissini yarattı. Ancak işin aslı bu şekilde olmayacak!

Ilk olarak Seher’in hafızası tam anlamıyla geri gelmedi. Seher’in bu durumu Yaman’a yeniden aşık olmasından dolayı. Ancak bu durum oldukça uzun süremeyecek. Seher’in hafızası tamamen geri gelecek ve ikili duygusal aşk tatillerine kalmış olduğu yerden devam edecek.

Mutluluk uzun sürecek mi? Zuhal ve Canan’ın gidişiyle konağa geri gelen refah hepimizi mutlu etse de işler gene karışabilir. Dizide bildiğiniz suretiyle mutluluk uzun soluklu olmuyor. (*11*) Yaman ve Seher’in peşini asla fakat asla bırakmadı. İşte tüm bu durumu düşündüğümüzde Seher ve Yaman için endişelenmemek elde değil. İkilinin karşılaşacağı en büyük problem Seher’in fena anıları hatırlamasıydı. Şimdilik bu zor durum atlatılmış şeklinde görünüyor. Ancak kötülüklere hazırlıklı olmakta yarar var!

Seher ve Yaman için işler iyiye giderken diğer yanda da durum oldukça güzel. Volkan belası sonunda bitti. Ali ve Duygu için nefes alma ve soluklanma vakti. İkili Volkan’dan kurtulduktan sonrasında Yasemin’i yeniden özgür bırakmak için savaşacak. Bu zorluğu da atlattıktan sonrasında Ali ve Duygu’yu duygusal bir dönem bekliyor. Tıpkı Seher ve Yaman şeklinde ikili de oldukça duygusal sahnelerle bizi mutlu edecek. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri