Güncel

Emanet 399. Bölüm Full İzle (9 Haziran Perşembe)

Emanet 399. Bölüm Tek Parça İzle, Emanet 399. Bölüm Full İzle, Emanet Dizisi 399. Bölüm İzle, Emanet 399. Bölüm Youtube İzle.

Emanet 399. Bölüm Full İzle (9 Haziran Perşembe)

Emanet 399. Bölüm Tek Parça İzle, Emanet 399. Bölüm Full İzle, Emanet Dizisi 399. Bölüm İzle, Emanet 399. Bölüm Youtube İzle.

Emanet 399. Bölüm

Biz Evleniyoruz

Emanet Dizisi
Her emanet mukaddes bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde. Seher, yaşamış olduğu büyük yıkımdan sonrasında yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni yaşam, Seher’in karşısına yeni insanoğlu çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, hayatta kalma mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur.

Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la beraber kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, asla tahmin etmediği aniden karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşı karşıya gelme ikisi için de kolay olmayacaktır. Bu sebeple aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o denli büyüktür.

Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya karşın, Yaman’ı karşısında gören Seher’in sonucu ne olacaktır? Hayatında mesleği haricinde hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle beraber giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı önde gelen Duygu, bir o denli da başarı göstermiş bir polistir.

Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi bulunduğunun farkındadır. Çatışmalı ortaklık, zaman içinde birbirlerini tanımaya süregelen Ali ve Duygu’yu değişik bir maceraya götürür. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

Emanet 399.Bölüm Full İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri