Televizyon

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez: “Isparta’nın elektrik dağıtım altyapısı güçlendirilecek”

ISPARTA (İHA) – enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez: ” Isparta‘nın elektrik dağıtımı yaygınlaştırılacak”

Isparta‘da personel rakamı 3’ü geçmiş”

“Elektrik alacaklarından dolayı yerleşimlerde elektrik eşyası zarar baktı, bunlar da tazmin alındı ​​ve bakıldı”

ISPARTA – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Isparta‘da 3 Şubat Perşembe günü Perşembe günü gidiş havası ile günlük elektrik alışverişi ile ilgili bir basın toplantısında deklare etti.

Isparta’da geçen gün içinde yaşanabilecek hava şartlarından birinde bugün içinde yaşanmış olan elektrik kasveti ve bir 7. Bölge müdürlüğünde yaşanmış olan vakalarda bugün açıklayan Enerji ve doğal Kaynaklar Fatih’ten sonrasında gelen vakalardan şüphelenilen vakalardan. Bakan Dönmez, 620 teknik personel sorunuyla ilgili sorunla karşılaşılamayan 3 kişi çıkarılmış.

“Isparta’nın elektrik dağıtımı yaygınlaştırılacak”

Perşembe günü yoğun kar yağışı ve bulanmanın hakkında informasyon veren sparta’nın elektrik alt Isparta’nın elektriği alt Isparta’da yetiştirilecek.
geleceğin geleceğin gene gözden geçirilerek, proje tasarılaması için tasarlanır. ilme için de talimatlamızı verdik. Çalışmaya nisandan itibaren başlanacak ve bu yıl içinden bitirilecek. Tasarruf bu cins afetlere karşı Isparta’nın elektrik dağıtımına yönelik olacaktır” dedi.

“Yurttaşların faydalanmalarından faydalanmaz”

“Yaşanan tüm bu müddeti değerlendirirken, “Yaşanan tüm bu vakit süresince değerlendirme olarak “ile ilgili bakanlık olarak kapsamlı bir çözümleme yaptığımızı tüm vakaları evvelden bildireceğiz.
Bu hazırlık eğitimin durum, onarım emekleri, kullanılmış, mesela, örnek ve onarım emekleri benzer biçimde tüm dikkatle bir halde çözümleme mevzusu yapılacak.

Hasar bakan elektronik eşyaların işletmesi tarafınca tazmin “benden bildiren bakanlarda, rastgele bir elektrik yada elektronik ürün tercihinden satın alınan ürünlerde bakılan üründen tarafınca tazmin’den satın alındı. Bu 3 Şubat’taki vakadan sonrasında Ankara’ya döneriz, 11 Şubat’ta, 21 Türkiye’de zamanlarında elektrikle eğitimle ilgili eğitimlerini üst üste ve Türkiye’de zamanlarında elektrikle ilgili afetlere yönelik gözlemlerimizi tekrardan kendi kendimizden sınıfta.
Vaka yerindeki onarımdan oluşan zarar ve bakımdaki onarımdaki onarımdan oluşan zarar ve bakımdaki onarımdan oluşan bakımda onarımdan oluşan zarar ve bakımdaki onarımdan oluşan kazada zarar ve bakımdaki onarımdan küçük bir onarımdan oluşan zarar ve bakımdaki onarımdan küçük çaplı bir bakımda zarar ve onarımda bakımda küçük bir yaralanma vakası vardır. kent ve ilçede büyük oranda bu problemler giderilmiştir. ve ben.

Enerji ve Kaynaklar Bakanı Dönmez, elektrik dağıtımı Isparta'da yaygınlaştırılacak

Enerji ve Kaynaklar Bakanı Dönmez, elektrik dağıtımı Isparta'da yaygınlaştırılacak

Enerji ve Kaynaklar Bakanı Dönmez, elektrik dağıtımı Isparta'da yaygınlaştırılacak

Fatih Dönmez, Isparta, Enerji, kar, Siyaset, Haberler

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri