Finans

EPX Coin Geleceği ve Yorumları 2022

EPX Coin Geleceği ve Yorumları 2022 Birfazlaca coin yatırımcılarının merak etmiş olduğu konulardan biri. Kripto para borsasının en genç üyelerinden kabul edilen bu altcoin, bu senenin mart ayı itibariyle piyasada işlem görmeye başladı ve yatırımcıları yatırımlarını bu coine halletmeye başladı. Bizde bu içeriğimizde sizlere EPX Coin hakkında merak edilenleri sizler için derledik…

EPX Coin Fiyatı Nedir?

epx coin fiyati nedirepx coin fiyati nedir

Ellipsis Coin fiyatı 3,01 TRY’dir. Ellipsis coin günlük işlem hacmi 58.071.345 TL ve işlem hacmi olarak tüm para birimleri içinde 175. sırada kendine yer buluyor.

1 EPX Coin Kaç Dolar; $0,189153 USD’dir. Son 24 saatte -2.88% oranında değişti.
1 EPX Coin Kaç TL; ₺3,01 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -2.88% değişiklik görmüş oldu.

EPX Coin Nedir?

Binance’nin değişik borsalarından kabul edilen Ellipsis Coin, kullanıcıları için avantajlı bir alım satış süreci vaat edebilmek adına, uygun maliyet ve düşük oranlarda bir slipajdan yararlanmasına destek oluyor.

Ellipsis nedir sorusunun yanıtı ise, Curve Finance’nin yardımıyla likidite havuzlarının içinde bulunmuş olduğu durağan(durgun) borsalarda ortak parasal değerlerle hizmet verebilmeyi amaçlıyor.

UST Coin Yorumları ve Geleceği 2022

EPX Coin Geleceği ve Yorumları 2022

eps coin gelecegi ve yorumlari 2022eps coin gelecegi ve yorumlari 2022

Piyasada malum adı ile EPS olan Ellipsis Coin, yatırımcıların avantajlı işlem yapabilecekleri güvenli bir borsa oluşturabilmek adına yola çıktığından, yorumculara gore Ellipsis Coin Yorum verileri oldukça pozitif seyrediyor. Ellipsis Coin Grafik verilerine gore an itibariyle söz mevzusu coinin satış fiyatı 4,49 Dolar seyrinde. Piyasa kıymeti 243.342.856 olan Ellipsis Coin’in piyasa kıymeti hâkimiyeti %0,01, tecim hacmi ise, 75,684402 dolar olarak yansıyor.

Üretilerek piyasaya sürüldüğü an itibariyle yakalamış olduğu en yüksek değerin 21.39 dolar, haiz olduğu en düşük değerin ise 1.38 dolar olduğu görülebilen Ellipsis Coin’in gelecek dönemlerde yatırımcılarının ve üretimlerinin yardımıyla yine yüklemişe geçeceği uzmanlar tarafınca on görülen veriler içinde kendine yer buluyor.

Gelecek hafta itibariyle piyasalarda yaşanacak değişimlerden genel bazda etkilenebileceği kabul edilen Ellipsis Coinle ilgili alim işlemi düşük seyirdeyken kolaylıkla yapılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri