Genel

Erdoğan’ın talimatı sonrası dev sıvı yağ indirimi! 5 litre Ayçiçek Yağı 92 TL’ye satılıyor: Stoklar bitmeden markete gidin

(*5*)

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Erdoğan’ın talimatı sonrası dev sıvı yağ indirimi! 5 litre Ayçiçek Yağı 92 TL’ye satılıyor: Stoklar bitmeden markete gidin

Bilindiği benzer biçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldukça mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. Açıklamalarında ürünlerin pahalılığına değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan indirim yapılması talimatı verdi. Serbest piyasadan kaynaklı olarak öteki zincir marketlerdeki fiyatlar oldukça fazla değişmese de Tarım Kredi marketlerinde dev indirim başladı. Bu indirimler 15 Ağustos itibari ile raflara yansımaya başladı. Erdoğan’ın talimatı sonrası başlamış olan indirimlerde ise en oldukça dikkat çeken ayçiçek yağı oldu. 30’dan fazla üründe yüzde 30 – 35 civarında indirim yapıldığı açıklandı ve bazı Tarım Kredi marketleri önünde kalabalıklık yaşandı.

Tarım Kredi Market önünde kalabalıklık yaşandığı açıklandı ve 5 litre sıvı yağ yalnız 92,50 TL, tozşeker ise 34 TL’den satılmaya başlandığı aktarıldı. (*92*) haricinde pek oldukça üründe de indirime gidildiği duyuruldu. Diğer marketlere kıyasla oldukça daha uygun olan Tarım Kredi Marketlerin indirimleri vatandaşlar tarafınca yoğun taleple karşılaştı.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ

Tüm bunların yanı sıra Tarım Kredi marketlerinde indirim meydana getirilen ürünlerin sıralaması de paylaşıldı. Bu nokta indirimli ürünler sıralaması şöyleki oldu:

“Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi”

5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI 92 TL

Türkiye genelinde bulunan tüm Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde indirimli olarak satışa çıkan ürünler resmen aktarıldı. Bu doğrultuda “5 litre TMO ayçiçek yağı 92,50 TL, 2 KG Türk şeker toz şeker 34 TL, 1 kilogram bulgur 14,90 TL, 500 gram Marmarabirlik siyah zeytin 20,90 TL, Nescafe Ekspres çeşitleri 10,90 TL” tutarları ile satılıyor.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri