Mobil

EverMerge APK – Sınırsız Para

Bulmaca tarzında keyifli bir oyun olan EverMerge apk yapımını ücretsiz bir şekilde indirin.

Meşhur masallardan en sevdiğiniz karakterlere katılırken ve  EverMerge’in mükemmel oyununun tadını çıkarırken mistik birleşmelerin diyarına hoş geldiniz . Fantastik ve peri masalı nesnelerinin, yapıların ve karakterlerin güzel dünyasını keşfedin, hepsini destansı birleştirme oyununa dahil edin. İlerledikçe bağımlılık yaratan bulmaca oyunuyla yüzlerce değişik seviyeyi keşfedin.

Kendinizi bir takım coşku verici birleşmeden geçirerek coşku verici bulmaca ve serüven oyunuyla eğlenin. Bir sürü garip şey koleksiyonunun kilidini açmak için çeşitli değişik öğeleri, nesneleri ve hatta karakterleri keşfetmekten ve birleştirmekten çekinmeyin. Toprakları dolaşın, görevleri çözün ve şimdiye kadarki en büyük birleşme oyunuyla eğlenin.

Eksiksiz incelemelerimizle Big Fish Games’in mükemmel mobil oyunu hakkında daha çok informasyon edinin.

Hikaye/Oyun

EverMerge apk topraklarında, karaların ve denizlerin mistik yaratıklarla, konuşan hayvanlarla ve garip masal karakterleriyle dolup taştığı bir dönem olmuştur. Ancak, insan dünyası, toprakların çoğunu kaplayan gizemli bir sis tarafınca gölgelendiğinde her şey değişmiş olur. Böylece mistik yaratıkları, masal karakterlerini ve onlarla beraber gelenleri kalınca ve yoğun sisin içinde saklı bırakıyor. Şimdi, karakterlerin sisi ortadan kaldırma ve toprakları eski refahlarına geri döndürme arayışlarında onlara destek olmak için desteğinize ihtiyacı olacak.

Oyunda, Android oyuncuları, birleştirip oluşturabileceğiniz tonlarca etkileşimli şeyle coşku verici birleşme oyununun tadını çıkaracaklar. Yollardaki her türlü garip öğeyi ve nesneyi birleştirmeye çalışırken, kendinizi devasa haritada gezi edin ve coşku verici bulmaca seviyelerine katılın. Öğelerinizden ve hatta kimi zaman karakterlerden her türlü epik nesneyi yaratın. Oyunda ilerleyin ve birleştirme maceranızla garip öğeleri toplarken sisi temizlemeye devam edin.

Özellikler

İşte oyunun sunmuş olduğu tüm coşku verici özellikler:

Masal karakterlerinizin çoğuyla iyi eğlenceler

Grimm Kardeşler, Disney ve diğerlerinin garip peri masallarını sevmiş olarak büyüyenleriniz için, kesinlikle bu görkemli serüven oyunuyla ilgileneceksiniz ve birçok meşhur peri masalından istediğiniz karakterleri toplayabilirsiniz. Hikayelerle meşgul olurken EverMerge’in mükemmel oyununun keyfini çıkararak başlayın ve fazlaca sayıda garip ve karakteristik karakter koleksiyonunu keşfedin.

Birleşme oyununuzda tadını çıkarabileceğiniz yüzlerce etkileşimli unsur

Ve kendinizi oyunu keşfederken bulurken, EverMerge ek olarak oyunculara garip ve ilgi çekici birleşme oyununu tanıtıyor. Oldukca daha garip öğeler ve karakterler ortaya çıkarmak için haritadaki öğeleri toplamaktan ve benzerlerini bir araya getirmekten çekinmeyin. Sisi ortaya çıkarın ve oynamak için fazlaca daha coşku verici şeyler arayın.

Orada yada aynı türden daha çok nesneyi bir araya getirin ve birçok mükemmel ve egzotik şeyin kilidini açabilirsiniz. Oynamak için yüzlerce mevcut eşya ve keşfedilecek garip gelişmelerle, oyunda olduğunuzda kendinizi bağımlılık yaratan birleşme oyununun tadını çıkarırken bulacaksınız. Keşifler kitabındaki evrime göz atmaktan çekinmeyin ve çok büyük birleşmelerinizi yaratmaya çalışın.

Karakterlerden her türlü yardımı alın

Topladığınız yeni karakter koleksiyonuyla EverMerge’deki Android oyuncuları, mevcut karakterlerin birçoğunun yardımıyla coşku verici oyun deneyimine de katılabilir. İşçi cücelerin sizin için yolu temizlemesini yada belirli kaynakları toplamasını sağlayın. Esrarengiz tek boynuzlu atlarınızı keşfedin ve geliştirin, böylece birçok garip kabiliyetlerinde size destek olabilirler. Ve en önemlisi, garip güçlere haiz meşhur bir masalın ana karakterleri, EverMerge’in devasa haritasını daha da fazla keşfetmenize izin verecek.

Ağaçlardan tonlarca garip eşya topla

Ve oyundaki garip maceralara atıldıkça, birleştirilen öğeler, olabilecekleri öğeler yada kaynaklar ne olursa olsun otomatikman ortaya çıkacaktır. Bu öğeleri birleştirmekten yada belirli görevleriniz için kaynakları toplamaktan çekinmeyin. Mevcut öğelerle yeni karakterler, yapılar ve kabiliyetlerle daha garip özelliklerin kilidini açın ve keşfedin.

Hususi etkinlik Adasını keşfedin ve eğlenin

Ayrıca, oyunu daha garip hale getirmek için EverMerge, Android oyuncularını, kendinizi tamamen zaman içinde sınırı olan zorluklarla karşı karşıya bırakabileceğiniz yada benzersiz etkinliklerle eğlenebileceğiniz garip etkinlik adaları ile tanışmamızı sağlıyor. Çeşitli oyun modlarında oyunun tadını çıkarmaktan çekinmeyin ve ilerledikçe hususi ödüllerinizin kilidini açın.

Çevrimiçi topluluğa katılın ve daha çok eğlenin

İlgilenenleriniz için, artık çevrimiçi topluluğuna katılarak EverMerge’in coşku verici oyununun keyfini daha da fazla çıkarabilirsiniz. Oyunu toplumsal hesaplarınıza kolayca bağlayın ve dünyanın her yerinden birçok çevrimiçi oyuncuyla beraber oyunları oynayan arkadaşlarınızı derhal keşfedin. Eğlenin ve birçok çevrimiçi deneyimle EverMerge’in mükemmel oyununun tadını sonuna kadar çıkarın.

Oyunu en yüksek düzeyde özgürlükle oynayın

Öte taraftan, yalnız oynamayı seviyorsanız ve oyunun tadını kendi hızınızda çıkarıyorsanız, EverMerge hazır olduğunuzda keyfini çıkarmanız için çevrimdışı mobil deneyimlerini de sunuyor. Bu nedenle, EverMerge’in keyfini çıkarmaya adım atmak için dışarıda olduğunuzda mobil verileri açmanıza gerek kalmamıştır. Sadece açın ve bulmaca maceralarınızla eğlenebilirsiniz. Artık oyunu istediğiniz vakit duraklatabilir ve oynayabilirsiniz, bu da ilerledikçe mutlak oyun özgürlüğü sağlar.

Tonlarca garip vazife ve bulmacanın tadını çıkarın

İlgilenenler için, ana hikayenin bir parçası olmayan birçok garip vazife ve bulmaca ile EverMerge’in coşku verici oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Böylece, oyunculara keşfetmeleri için fazlaca daha keyifli ve ilgi çekici bir oyun sunuyor. Burada rastgele sandıklar açabilir ve hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan mükemmel ödüller ve madeni paralar toplayabilirsiniz. Dünyanın her yerinden öteki oyuncularla birleşme etkinlikleriyle eğlenin. Hususi ödüllerin kilidini açmak için size verilen belirli görevleri tamamlayın.

Oynaması parasız

Sunduğu tüm coşku verici özelliklere karşın, EverMerge’deki Android oyuncuları kendilerini tamamen ücretsiz bir şekilde coşku verici bulmaca oyunuyla meşgul bulacaklar. Sonuç olarak,  Google Play Store’dan kolayca alabilir  ve hazır olduğunuzda keyfini çıkarabilirsiniz.

Web sitemizde tamamen açık oyunun tadını çıkarın

İlgilenenler için, artık tamamen kilitsiz oyun ve reklamsız deneyimlerle web sitemizde EverMerge’in coşku verici oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Ve en önemlisi, her şey sizin için parasız olduğundan bunun için ödeme yapmanıza gerek yok. Web internet sitemizden EverMerge Mod APK dosyasını indirin, verilen talimatları izleyin ve gitmeye hazırsınız.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Güzel ve dost canlısı grafiklerle EverMerge, Android oyuncularını masallar ve maceralar yaşamına coşku verici yolculuklarıyla tanışmamızı sağlıyor. Burada, güzel çizgi film yapılarının ve karakterlerin kilidini açarken kendinizi esrarengiz birleşmelerin coşku verici oyununun tadını çıkarırken bulabilirsiniz. Ve bununla beraber sempatik yaratıkları oyun içi koleksiyonunuza toplayın. Ve en önemlisi, samimi görsel deneyimler, oyunu her yaştan Android oyuncusu için son aşama uygun hale getirecek.

Ses ve Müzik

EverMerge, parlak görsellerle beraber, Android oyuncularının etkileşimli ve duyarlı ses efektleriyle coşku verici bulmaca oyunlarına tamamen katılmalarına da olanak tanır. Aynı zamanda, garip müzikler, Android oyuncularının kendilerini tamamen deneyimlere dahil etmeleri için oyunu son aşama keyifli ve rahatlatıcı bir oyun haline getirecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri