Oyun

FarmVille 3 Apk Para Hilesi Mod 1.17.27313 İndir

FarmVille 3 Apk Para Hilesi Mod 1.17.27313 İndir

Çiftçiliği ve hayvanları sever misin? Belki de orijinal Farmville’i 2009’da piyasaya çıktığında Facebook’ta oynamışsınızdır. Milyonlarca insan sırf bu sıcak oyunu oynamak için ansızın Facebook hesapları oluşturdu. Bugün, oyunun uygulama oyunları var ve üçüncü taksit burada Farmville 3 Apk olarak adlandırılıyor. Burada, kendi hayvan koleksiyonunuzu ve çiftlik mahsullerinizi oluşturabilir ve çiftliğiniz için yardımcılar kiralayabilirsiniz.

Orijinal oyun benzer biçimde, bu oyun da inanılmaz 3D grafiklere, daha çok hayvana ve garip bir oynanışa haiz. Burada tavuk, kurt, sığır, hindi, carabaos, at, tavşan ve daha pek oldukca hayvan türünün kilidini açabilirsiniz. Bunun haricinde değişik türlerde mahsuller ekebilir ve siparişleri yerine getirebilirsiniz. Ayrıca, çiftliğini özelleştirebilir ve senin için yüzlerce dekorasyon ve giyim ekleyebilirsin. Şimdi nihai sanal çiftliği inşa edin!

FarmVille 3 Apk Reklamsız

Ekimi, çiftlikleri ve hayvanları seviyor musunuz? Eğer öyleyse, o vakit şimdiye kadar bir düzine çiftçilik oyunu oynamış olmalısın, şundan dolayı oldukca fazla oyun var. Ama Farmville‘in milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken orijinallerden biri olduğunu biliyor muydunuz? Farmville 3 şimdi daha iyi grafikler, oynanış ve yapılacak daha çok şeyle burada! Harika bir hikaye, güzel grafikler ve eğlenceli hayvanlarla eksiksiz bir şekilde çiftçiliğin tadını çıkarın.

Dünyanın her yerinde çiftlikler var. Her ülkenin sürdürülebilir ve kendi kendine yeterli olması için gereklidirler. Bir çiftlikte büyüyorsanız, bir çiftliğe sahip olmanın ne kadar zor ve eğlenceli olabileceğini bilirsiniz. Farmville 3’te her türlü hayvanı yetiştirecek, çiftliğinizi tasarlayacak ve tüm keyifli teslimatları yapacaksınız. Bunun yanı sıra, çiftliğinizde size destek olmak için oduncular, aşçılar ve daha fazlası benzer biçimde uzmanlaşmış çiftçilerden oluşan bir ekip oluşturabilirsiniz.

İşte bu oyunda, çiftliğinizle ilgili her şeye hakim olacaksınız. Hatta hayvanlarınızı çiftleştirebilir ve yetiştirebilirsiniz. Ardından, giysinizi özelleştirebilir ve çiftliğinize çeşitli tasarımlar ekleyebilirsiniz.

  • FarmVille 3 Apk Para Hilesi Mod 1.17.27313 İndir Oyun Hilesi
  • +Reklamsız
  • +Sınırsız Para

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri