Coin Yorum

FIL Coin Fiyat tahmini! FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Temel Analiz!

FIL Coin Nedir? Varlık, varlığa dökülen devasa kurumsal yatırımlarla üç haneli kilometre taşını neredeyse %440 oranında aştığından, 2021 yılının başlangıcı FIL fiyatı için son aşama yükselişe geçti.

FIL fiyatının niçin yükselmesine şaşırdınız? FIL hakkında daha çok data edinmek ister misiniz? Pekala, doğru yerdesin. Bu yazıda, temelleri, güncellemeleri ve yakın Filecoin fiyat tahmini hakkında detaylı bir kılavuz sunacağız .

genel bakış:

Kripto para. Dosya parası.
Jeton. FIL.
Fiyat. 72.24 dolar.
Piyasa kıymeti. $7.973.017.806
Işlem hacmi. 1.529.532.179$
Dolaşan Tedarik. 110.367.243.00 FİL
Tüm zamanların en yüksek seviyesi. 237,24 $ 1 Nisan 2021.
Tüm zamanların en düşük seviyesi. 30 Ocak 2019’da 2,74 ABD doları.

FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır!

Filecoin (FIL) nedir?

Filecoin , amacı “insanlığın en önemli bilgilerini depolamak” olan güvenilir bir merkezi olmayan depolama sistemidir. Ayrıca varlık, blok zinciri tabanlı işbirlikçi dijital depolama ve alma amacıyla başlatılan açık kaynaklı bir bulut depolama kripto para birimidir.

Ethereum’a benzer, cardano, ve öteki birçok varlık, Filecoin’in kendi mahalli belirteci FIL’si vardır. Bu, Binance akıllı zincir ana ağında bir ERC 20 jetonudur. Bu mahalli protokol, küresel bir bilgisayar operatörleri ağını dijital depolama ve alma ve platformdaki öteki işlemler için ödeme hayata geçirmeye teşvik eder.

FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır!

Filecoin Temel Analiz

Filecoin’in ilk sürümü 15 Temmuz 2014’te yapılmış oldu ve Ekim 2020’de ana ağa canlı olarak aktarıldı. Platform tarafınca kurulmuştur.Juan Benet.

Juan Benet, eğitimini Stanford Üniversitesi’nde tamamlayan ABD’li bir Bilgisayar bilimcisiydi. Defi uzayda devrimci değişimler getirmek amacıyla, o başlattı Protokol laboratuarları teşvik amacıyla yıl 2014 senesinde Filecoin , Gezegenler arası Dosya Sistemi ( IPFs ), bir peer-to-peer depolama ağı ve öteki projeler, katılmış olduğu Y 2014 yazında birleştirici .

Temmuz 2020’de Filecoin ana ağının lansmanından ilkin , akıllı sözleşmeler için en iyi vasıta sağlayıcısı olan Truffle Suit şirketi, Filecoin’in yatırımcılarının inşaat işlerini kolaylaştırmasına izin vereceğini deklare etti.DeFi Uygulamaları %100 emek harcama süresi ile. Bu, Filecoin’in dünya çapındaki dijital depolama madencilerinin avantajından yararlanarak yapılabilir.

Ekim 2020’de Filecoin , dünya çapında bir takım yeni düşük maliyetli dijital veri depolama seçeneği ve depolama madencisine olanak sağlayarak milyonlarca tüccara hizmet etmek amacıyla ConsenSys ile bir ortaklık duyurdu . ConsenSys ile benzer bir ortaklaşa iş Ekim 2020’de duyuruldu ve Filecoin’in dağıtılmış pazarı ConsenSys’e entegre edildi.EthereumMilyonlarca kullanıcıya bir takım yeni uygun maliyetli veri depolama seçeneğine erişim elde eden temelli ürün yığını.

Kaynaklara bakılırsa, 60’tan fazla teknoloji şirketi Filecoin ile ortaklaşa iş yapmış oldu ve platform Kasım 2020’de 1 exbibyte depolama kapasitesini aştı. Ana ağ lansmanından bu yana Filecoin platformu, oldukca katmanlı bir depolama hizmeti olan Textile’s Powergate’in entegrasyonunda kullanıldı. . Ve Space , açık kaynaklı dijital dosya depolama, paylaşım ve ortaklaşa iş ağı.

Huobi Group, Kasım 2020’de Protocol Labs ile ortaklık kurdu. Yaratıcı Filecoin geliştiricilerine ve bilimsel niteliği olan araştırmalara destek olmak için 10 milyon dolarlık bir kuluçka merkezinin başlatıldığını duyurdu .

FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır!

Filecoin Fiyat Tahmini 2021:

Varlık ilk günden itibaren yükseliş rallisine başladığından, 2021 yılının ilk çeyreği Filecoin için son aşama pozitif yönde geçti. 21.81 $ işlem kıymeti ile FIL fiyatı, Ocak ayında boğa koşusuna devam etti.

Umut verici bir kayda bakılırsa, madeni para trajik bir halde hızlanmaya başladı. 15 Mart’a kadar, madeni paranın fiyatı 80 doların üstüne çıktı . Ardından, şaşırtıcı bir halde FIL fiyatı 1 Nisan 2021’de ATH’yi 237,24$’ dan vurdu . Dönüm noktası sayısına ulaştıktan sonrasında varlık  , Çin pazarındaki çöküş sebebiyle 22 Mayıs 2021’de 72.79$’a geri döndü .

Token Temmuz ortasına kadar düşmeye devam etti ve fiyat neredeyse 45.62$’a düştü ve Ocak ayında ilk seviyelerine geri döndü. Daha sonrasında fiyat oradan bir emek harcama artışı başlattı ve Eylül ayında gene 100 doları kırdı. Bir kez daha piyasa kargaşası geliyorÇin piyasası düştü fiyat 59,12 dolara geri döndü

FIL fiyatı 4. çeyrekte patlayacak mı? Filecoin fiyatı şu anda son 24 saatte %5.73 kazançla 72.21$’da işlem görüyor. Ani direnç seviyesi 52,23 $’da kırılma, büyük bir FIL fiyat patlamasına niçin olabilir.

Filecoin’in bu yıl süresince bu yükseliş eğilimini sürdürmesi umut ediliyor. Gelişme modeline ve tahminlerine dayanarak, varlık 2021’in sonuna kadar maksimum 190 doları kırabilir . Minimum fiyat 48 $ ‘a dönebilir. Ortalama alış ve satış baskıları ile altcoin 115 dolardan işlem görebilir.

FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır!

FIL Fiyat Tahmini 2022:

Eğer altcoinyıl sonuna kadar pozitif zirvelere ulaşırsa, 2022 bir yükseliş notu ile başlayabilir, eğer düşerse, yeni yıl yolculuğu 150 $ ile düşüş notu ile devam edebilir . Bazı yükseltmeler boru hattında olduğundan, ağ başarısız olursa söz konusu zamanda tanıtmak, daha sonra fiyat aşağı atılmak olabilir $ 102,23 sonuna kadar 2022 .

Başarılı yükseltmelerle varlık 225,54$’a yükselebilir.Ancak, tertipli alış ve satış baskıları ile FIL fiyat ticaretini gelecek senenin sonunda averaj 141,25$ değerinde görebiliriz .

FIL Coin Fiyat tahmini! FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Temel Analiz!

Filecoin Fiyat Tahmini 2025:

5 yıl içinde Filecoin fiyatı zirve hayata geçirmeye devam edebilir ve yeni zirveye dokunarak tüm geçmiş fiyat rekorlarını kırabilir. Altcoin, yatırımcıların FIL’e yatırım yapmalarını sağlamak için ticaretine yeni hizmetler sunabilir. 5 yıl içinde, varlık 500 $ işaretine ulaşabilir.

FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır!

FIL Fiyat Piyasa Tahmini:

Walletinvestor

Walletinvestor, FIL için iyi bir tahmin yapmış oldu. Gelecek yıllarda büyük gelişme tutarları bekliyorlar. 2021 yılı için FIL fiyatının maksimum 128.246$’a ulaşabileceğini ve minimumda 32.983$’a döneceğini tahmin ediyorlar. Ve 2021’in sonunda, fiyat averaj 81.768 $ fiyatla işlem görecekti. Madeni para fiyatı neredeyse iki katına çıkabilir ve 2025’te 364.345 dolara ulaşabilir.

Digitalcoinprice

Bir kripto tahmin internet sayfası FIL için fiyat tahminini revize etti, fiyatın 2021 yılına kadar 112,92$’dan işlem görmesinin beklendiğini tahmin ediyorlar. 2022-2024’te, 128,70$ ila 154,06$’a yakın bir averaj fiyat tahmin ediliyor.

FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır!

Filecoin (FIL) Ortak Fiyat Tahminleri

Devamlı yükseltmeler ve ortaklıklar, Filecoin (FIL) fiyatına büyük bir destek elde edecektir. Son ağ yükseltmeleri ile fiyat son aşama pozitif yönde bir halde yükseliyor.

Coinpedia’nın formüle edilmiş Filecoin fiyat tahminine bakılırsa, boğa piyasası duyarlılığındaki artışla beraber FIL’in fiyatı 2021 yılının sonunda 150 dolara fırlayabilir . Aşağı yönde , gelecekteki piyasa dalgalanması ve artan rekabet, altcoinin fiyatını negatif yönde etkileyerek gelecek aylarda bir düşüş eğilimi görebilir ve bu da madeni paranın fiyatının 30 dolara düşmesine niçin olabilir .

FIL Coin Fiyat tahmini! FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Temel Analiz!

Yıl. Potansiyel Yüksek. Potansiyel Düşük.
2021 150 $ $48
2022 225$ 82 dolar
2025 350 $ $178

 

Tarihi Pazar Duyguları:

2020:

Filecoin piyasaya 2020 senesinde girdi. Daha sonrasında fiyat iyileşmeye başladı ve Kasım sonunda 5 dolara ulaştı. Bazı dalgalanmalarla beraber FIL fiyatı 2020’yi 4,97$’lık bir işlem fiyatıyla sonlandırdı.

SSS

Filecoin (FIL) iyi bir yatırım mı?

Evet, uzun vadeli FIL fiyatını planlıyorsanız, madeni para genişlemeyi ve daha çok işbirliğini organize ettiği için ümit verici görünüyor.

2025’in sonunda Filecoin fiyatı ne kadar yükselebilir?

Filecoin, temel analize bakılırsa yeni ATH’lere ulaşmak için büyük bir potansiyele haizdir. Kripto analistlerine bakılırsa, altcoin 2025’in sonunda 300 doları bulabilir.

Filecoin’i (FIL) nereden satın alabilirim?

Filecoin, Binance, Coinbase, Huobi ve daha fazlası şeklinde popüler platformlarda mevcuttur. Orada kolayca kayıt olabilir ve madeni parayı takas edebilirsiniz.

Filecoin 2021 yılının sonunda 200 dolara ulaşacak mı?

Mevcut yükseliş eğilimi devam ederse ve madeni para daha çok güncelleme ve ortaklık planlıyorsa, Filecoin’in fiyatının yıl sonuna kadar 200 $ ‘a erişmesi umut ediliyor.

FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır! FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır! FILECOİN (FIL) Coin Nedir? FIL Coin Geleceği! FIL Coin Fiyat tahmini! FIL Coin Temel Analiz! FIL Coin Yorum! FIL Coin Nerede Kullanılır!

Sorumluluk Reddi: Bu yazı alım satım tavsiyeleri sunmuş olduğu şeklinde değerlendirilmemelidir. Kripto para piyasası, yüksek oynaklık ve ara sıra tadı hareketlerden müzdariptir. Herhangi bir yatırımcı, bir yatırım taahhüdünde bulunmadan ilkin birden fazla görüş açısı araştırmalı ve tüm mahalli düzenlemelere aşina olmalıdır.

Ayrıca Kripto Para Analizleri ve Kripto Para Haberleri  sayfalarımız da  ilginizi çekebilecek bir oldukca yazı mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz !

FLIPBOARDDERGİLERİMİZİ OKUMAYI UNUTMAYIN !

Google News üstünden de anlık paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz !

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak
ataşehir escort pendik escort bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler