Fox İyilik Dizisi Tekrarı Nereden İzlenir? İyilik Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor? - Webhaberim
Televizyon

Fox İyilik Dizisi Tekrarı Nereden İzlenir? İyilik Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor?

Yaz ayı yaklaştıkça Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan diziler şimdiden reyting yarışına girdi. Fox ekranlarına gelecek olan o dizilerden biri de İyilik dizisi oldu. Peki İyilik dizisi ne vakit yayınlanacak?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan İyilik dizisinin ilk fragmanı gösterildi. Fragmanın yayınlanması ile beraber dizinin oyuncu ekibi ve mevzusu gündem haline geldi. Filmin mevzusu ve oyuncu ekibi konuşulduğu andan itibaren dizinin ilk kısmı ve fragmanı merak mevzusu olmuştı. Yayınlanan fragman ile beraber ise dizinin içinde ne olduğu daha fazlaca merak edildi. Peki İyilik dizisinin mevzusu nedir? 

İyilik Dizisi Konusu 

Fragmanda da görüldüğü benzer biçimde dizi bir ailenin mutlu anları ile başlıyor. Eşine ve çocuklarına aşık olan Neslihan’ın fragmanda anlatıcı olarak hayatından bahsediyor. Her anında mutlulukları görülürken aniden işler değişiyor. Gıpta edici bir düzeyde mutlu bir hayata haiz olan Neslihan’ın kusursuz zannettiği eşiyle olan evliliği ve yaşamı aniden altüst oluyor. Hayatına iyilik yapma amacıyla almış olduğu kadının kocası ile bir ilişkisi bulunduğunu öğrenen Neslihan, her şeye olan inancını yitiriyor. Fakat kendi ve evlatları için hayatına devam etmesi gerekiyor. 

Filmin fragmanı ile beraber oyuncu ekibi oldukça dikkat çekti. Uzun süredir Tv ekranlarında görülmeyen başarı göstermiş oyuncuların kadroda yer alması da oldukça ilgi çekti. Başarılı oyuncu ekibinin olması dizi için oldukça ümit verici olduğu söylentilerinin doğmasına niçin oldu. Son dönemde art arda dizilerin yayına başlaması ile beraber dizilerde oluşan reyting savaşlarına katılacak olan İyilik dizisi toplumsal medyada pozitif tepkiler aldı. Peki İyilik dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte İyilik dizisi oyuncu ekibi… 

İyilik Dizisi Oyuncu Kadrosu 

  • Hatice Şendil – Neslihan 
  • İsmail Demirci – Murat 
  • Sera Kutlubey – Damla 
  • Perihan Savaş 

İyilik Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak 

Fragmanı gösterilen dizinin ne vakit yayınlanacağı en fazlaca merak edilenler arasına girdi. Yayınlanan fragmanın beğenilmesi ve oyuncu ekibinin dikkat çekmesinin arkasından dizinin gösterim günleri internette en fazlaca arananlarda yer aldı. Fox Tv’de yayınlanacak olan dizinin yakında Tv ekranlarına geleceği söylendi. Fakat hala net bir tarih verilmedi. 

Dizinin tekrarları ise yayınlanmaya başlamasının arkasından Tv yayınından derhal sonrasında Fox Tv’nin web sitesinde yayınlanacağı açıklandı. Yayınlanmasının arkasından ise belirlenen gösterim tarihlerinde değişik günlerde Tv’de tekrardan yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri