Televizyon

Fox Tv Gizli Aşk Dizi Konusu, Oyuncuları! Fox Tv Gizli Aşk Ne Zaman Başlayacak?

Gizli Aşk dizi – Kanallar yaz aylarının gelmesi ile beraber yaz dizilerini podyuma çıkarmaya hazırlanıyor. Fox Tv Gizli Aşk Dizi Konusu, Oyuncuları! Fox Tv Gizli Aşk Ne Zaman Başlayacak?

Kanallar yaz aylarının gelmesi ile beraber yaz dizilerini podyuma çıkarmaya hazırlanıyor. Kış ayından başlamış olan yapım seçme periyodunun arkasından yazları yayınlanacak olan dizi ve programlar belli olmaya başlıyor. Bunlardan birisi olan Fox Tv’nin yeni dizisi Gizli Aşk için ise sıcak gelişmeler yaşanıyor. Gizli Aşk dizisi Mayıs ayı ile beraber sete çıkacak iken ilk bölümünün ise Mayıs ayının son haftasına doğru gelmesi beklenen haberler içinde yer ediniyor. Fox Tv Gizli Aşk Dizi Konusu, Oyuncuları! Fox Tv Gizli Aşk Ne Zaman Başlayacak? Detaylar gursesgazetesi.com adresinde..

FOX’un “No 9 Yapım” imzalı dizisi Gizli Aşk için geri sayım başladı. Fox ekranlarında yazları başlamış olacak olan Gizli Aşk dizisine oyuncu katılmaları devam ederken yaz ayında şimdiden dikkat çekecek yapımlar arasına girmeyi başardı. Bilhassa dizi oyuncuları seyirciler tarafınca merak edilirken diziye dair mevzu, oyuncu ekibi ve ne vakit başlamış olacağı trendlere girdi.

GİZLİ AŞK DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fox Tv ekranlarının dikkat çekecek dizilerinden birisi olmaya aday Gizli Aşk dizisi birkaç gün sonrasında sete çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin tüm hazırlıkları tamamlanırken “start” verecek yeni proje ile beraber seyirciler ise heyecanlı bir bekleyişe geri çekildi.

Dizinin bayram öncesi çekime çıkmasının ana hedefi ise ilk bölümün Mayıs ayının ikinci haftasında yayınlanma planı olması.

GİZLİ AŞK DİZİ KONUSU

No 9 Yapım imzalı Gizli Aşk dizisine dair sıcak gelişmeler yaşanıyor. Dizinin senaristliğini Şahin Altuğ üstlenirken diziye dair sıcak gelişmeler de yaşanıyor. Dizinin mevzusuna dair net gelişmelerin Mayıs ayında seyirciler ile paylaşılması beklenirken Gizli Aşk oyuncu ekibi ve ne vakit başlamış olacağı da merak edilmekte.

GİZLİ AŞK DİZİ OYUNCULARI

  • Halit Özgür Sarı
  • Sinem Ünsal – Nazlı
  • Şebnem Sönmez – Aynur
  • Şinasi Yurtsever – Namık
  • Tardu

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine bakılırsa Kardeşlerim’in arkasından ekrana dönüş meydana getirecek olan Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal’ı başrollerde buluşturan dizi iki sivil polisin renkli hikâyesini beyazcama taşıyacak.

Şebnem Sönmez, Tardu Flordun ve Şinasi Yurtsever’in kadrosunda yer almış olduğu dizinin ekibine 3 flaş isim birden katıldı. Bülent Emrah Parlak, İdris Nebi Taşkan ve Ece Dizdar “Gizli Aşk” dizisinin ekibine dahil oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu