Genel Kültür

Fresh Film Konusu ve Yorumu – Hulu

Fresh Film Mevzusu ve Yorumu – Hulu adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Fresh film mevzusu, yorumu, analizi, tenkidi, taze, rejisörü, senaryocuyu, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma zamanı, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ek olarak incelemeyi benzer biçimde suallerin yanıtlarını tespit edebileceksiniz. Diğeri güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Neşeli dakikalar diliyoruz…

Fresh Film Konusu ve Yorumu – Hulu

Fresh film analizi spoiler kapsa.

Flört mekanizmaları gelişmeye başladığından beri dünya daha öncekisi benzer biçimde değil.
Her gün sayıları çoğalan ve yeni teknolojilerle insanoğlunu pazarlanan uygulamalar başta olmak suretiyle çöpçatanlığı ihtimaller içinde kılan gelişmeler, fertler korunma kalkanlarını tesirsiz hale getiriyor. Ve Fresh, flört uygulamalarından hisse sahibi olup hoş ilişkiler kuran insanlara kıyasla sonu kanla biten bir ilişki sistemini ekranlara taşıyor. Diğer ayrıntılara yazının devamında erişebilirsiniz.

  • Hulu yeni vizyona giren filmi Fresh’i şu şekilde özetliyor: Flört uygulamalarından ağzı yanan Noa, markette tanıştığı Steve adlı bir beyefendiden oldukça etkilenir.
    Ve Steve’in ölümcül tasarıları ortaya çıkar.

Fresh Film Yorumu

Sahneler Noa (Daisy Edgar-Jones) adlı genç bir kızın buluşma evveli coşkuyu ile başlıyor. Karşı taraftan gelen “nakit getir” isteği ile gecenin sonunu hipotez ederken hüsranla sonuçlanan buluşma sıralaması yeni bir aza dahil etmiş oluyor. İlişki oluşturmak, evlenmek, eğlenmek, dışarı çıkmak benzer biçimde eylemlerden vazgeçmiş olduğu sırada da, marketteki sebze reyonun önünde, kendisine yaklaşan bir insanın parıltısıyla ayağa kalkıyor.
Bulutların üstünde olan Noa, yakın dostu Mollie (Jojo T. Gibbs) ile gelişimleri paylaşırken geleceğin aydınlık bulunduğunu açıklıyor. Ve hafta sonunda Steve ile bir kaçamak yapmış olup geziye çıkacağını belirtiyor. Hiçliğin ortasındaki bu evde, cümbüşlü bir gece geçiren Noa, sabaha kalmadan uyuşturulup zincirle bağlanıyor.

Hulu’nun oldukça konuşulan bir diğer yeni projesi: The Dropout

Rejisör Mimi Cave, son senelerde “hastalık” ebadına erişen flört uygulamalarını alan okurken Noa’yı oldukça değişik bir sürgüne gönderiyor.
Cinsel tatminlerden ziyade para ve eforun ön tasarıda olduğu ve en genelinde de bayanların çaresiz ve yapyalnız bırakıldığı iğrenç atmosfere ev sahipliği yapıyor. Yaşanan gelişmeler anbean tanıdık gelmesine karşılık temposu ve oyuncuların yüksek performansıyla sonunu hazırlıyor.

Netice olarak: 6/10

IMDb: 6,8

Film Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Daisy Edgar-Jones – Noa
  • Sebastian Stan – Steve
  • Jojo T.
    Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye aza olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Değişik içeriklerde düşünce suretiyle…

    .

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri