Genel Kültür

Fullmetal Alchemist The Revenge of Scar Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Fullmetal Alchemist The Revenge of Scar filmi, mevzusu, oyuncuları, ekşi, mydramalist puanı, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Film hakkında

20 Ağustos 2022’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix Japonya orijinal içeriğidir. Toplam 2 saat 5 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon, serüven ve fantastik türünde yer ediniyor.

Filmin yönetmenliğini Fumihiko Sori üstlenirken, senaristliğini Hiromu Arakawa, Fumihiko Sori ve Takeshi Miyamoto kaleme aldı.

2017’de gösterilen Fullmetal Alchemist‘in devam filmi olan yapım IMDb‘de ilk gününde 5,8’lik puana haiz olabildi. Mydramalist‘te ise 7,5‘lik puana haiz oldu.


Filmin oyuncu kadrosunda Ryosuke Yamada, Tsubasa Honda, Dean Fujioka, Misako Renbutsu, Kanata Hongo, Yuina Kuroshima, Keisuke Watanabe ve Kokoro Terada şeklinde adlar yer ediniyor.

Fullmetal Alchemist The Revenge of Scar mevzusu

Filmin mevzusu, Gizemli bir figür, Devlet Simyacılarını Tanrı’ya karşı işledikleri günahlardan dolayı hedef almaya başladığında, Simyacı Edward Elric ve kardeşi Alphonse en savunmasız oldukları andadır, ayrıca homunculi bir kez daha kendilerini açığa çıkarmaya adım atar.

Bu devam filmimizde Elric kardeşler şimdiye kadarki en sıkıntılı rakipleriyle; alnında büyük bir yara izi olan yalnız bir seri katille karşı karşıya gelir.


Tekken Bloodline Anime Dizi | Konusu | Netflix

Fullmetal Alchemist The Revenge of Scar oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Ryosuke Yamada, Tsubasa Honda, Dean Fujioka, Misako Renbutsu, Kanata Hongo, Yuina Kuroshima, Keisuke Watanabe ve Kokoro Teradagibi adlar yer ediniyor.

Ryôsuke Yamada – Edward Elric
Tsubasa Honda – Winry Rockbell
Dean Fujioka – Roy Mustang
Misako Renbutsu – Riza Hawkeye
Kanata Hongô – Envy
Yuina Kuroshima – Lan Fan
Keisuke Watanabe – Ling Yao
Kokoro Terada – Selim Bradley
Shinji Uchiyama – Gluttony

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri