Magazin

Furkan Dede Survivor Ekstra’dan Ayrıldı Mı? Furkan Dede Kimdir?

Survivor Ekstra yorumculardan Furkan Dede, Survivor Ogeday’ın sakatlığının numara bulunduğunu iddia etti. Bu yorumların peşinden Acun Ilıcalı, Survivor Ekstra’ya bağlandı. Furkan Dede ve Acun Ilıcalı arasındaki gerilim vaka yarattı. Bu olayın yaşanmasının peşinden kullanıcılar Furkan Dede Survivor Ekstra’dan Ayrıldı Mı? Furkan Dede Kimdir? sorularına cevap aramaya başladılar…

Furkan Dede Survivor Ekstra’dan Ayrıldı Mı?

Furkan Dede, Survivor Anıl’ın elenmesi sonrası sinirlendi. Dede, Ogeday’ın hem Nisa ile ilişkisine hem de sakatlığına takıldı. Hatta eleştirinin dozunu artırdı ve Ogeday’ın sakatlığının numara bulunduğunu iddia etti. Bu sözleri duyan Acun Ilıcalı ise Survivor Ekstra’ya bağlandı. Acun Ilıcalı konuşmasında “Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o” ifadelerini kullandı.

Furkan Dede ise “Doktorun kararıyla ilgili bir şeyim yok ki benim, bir problemi varsa 20 parkur sakat şekilde yapması iyileşme sürecine girmesi de kafamda soru işareti” yanıtını vererek iddiasını sürdürdü. Buradaki aslolan mevzu şu, sen tüm konuşmanda düşüncesel zana geçtin. Ogeday’ın düşünceleriyle ilgili zanda geziyorsun sürekli. Yaptığı hareket üstünden eleştirelim de sen bu yayını seyret suratında son aşama agresif tavırla Ogeday’ın hareketlerini niyeti bu diyerek…Bunu yapmayın! Soru işaretin var ise Dominik’i arayın doktorla konuşun! Şu kırılgan dönemde niyetsel data okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun.”

Furkan Dede’nin ısrarla sual işaretinin bulunduğunu söylemesi üstüne Ilıcalı sinirlenerek “Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış” diyerek sinirlendi.

Furkan Dede Kimdir?

furkan dede kimdirfurkan dede kimdir

Furkan Dede, 1986 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Furkan Dede 2015 senesinde Sinek 2’li programının da sunuculuk görevini üstlendi.

Sunucu Survivor yarışmasının ekranlara geldiği dönemlerde TV8 ve TV8,5 ekranlarında ortak gösterilen “Survivor Ekstra” programının yorumculuk yapıyor.

Furkan Dede halen TV8 ekranlarında gösterilen “Oynat Bakalım” programında sunuculuk yapıyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri