Dizi Haberleri

Gelin Evi 804.Bölüm 25 Şubat Cuma Birinci Kim Oldu? Bu Haftanın Kim Kazandı?

Gelin Evi 804.Bölüm 25 Şubat Cuma Birinci Kim Oldu? Bu Haftanın Kim Kazandı?…Show TV’nin reyting rekorları kıran efsaneleşmiş programı gelin evi büyük sürprizlerle seyircileriyle buluşuyor. Gelin Evi’nde bu sürem izleyiciyi anane, görenek, örf, tane, genç hanımların evlilik sürecini iyi mi kurtulduğu, ailelerin onlara iyi mi destek olduğu, olumlu-olumsuz durumlar, doğrusunun iyi mi olduğu, birazcık eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir gösterim sizleri bekliyor. Gelin Evi Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12.15’te Show TV’de!

Bu Haftanın Kazananı Kim?

(*25*)Gelin Evi’nde bu hafta en oldukça puanı alarak 10 çeyrek altın kazanan yarışmacı …. oldu.

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size bakılırsa. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu benzeri olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, hem hünerlerini göstermek hem de haftanın finalinde 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girecek. İddialı yorumlar ve eleştirilerle heyecanın asla eksilmeyeceği Gelin Evi hafta içi her gün saat 12.15’te Show Tv’de…

Bu Haftanın Kazananı Kim?

(*25*)Gelin Evi’nde bu hafta en oldukça puanı alarak 10 çeyrek altın kazanan yarışmacı … oldu.

Gelin Evi 804.Bölüm 25 Şubat Cuma Birinci Kim Oldu? Bu Haftanın Kim Kazandı?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri