Televizyon

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 1.Bölüm Fragmanı

gelsin hayat bildigi gibi 1 bolum fragmani 62b6a1e5b5d7b

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 1.Bölüm Fragmanı ile SHOW TV ekranlarında oldukca yakında başlıyor. Gelsin yaşam bilmiş olduğu şeklinde dizisinin yeni kısmı yakında 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Hayat Bildiği bu hafta yayınlanacak mı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 1.Bölüm Fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi  dizisinin 1. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu ekibi belli oldu. BKM Filmin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları içinde Nilsu Berfin Aktaş, Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan beraber yer alacak. Show Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanması beklenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi  dizisinin yönetmeni Altan Dönmez olacak. BKM tarafınca Show TV ekranları için hazırlanan gençlik dizisinin yönetmenliğini çekmiş olduğu başarı göstermiş yerli dizilerle adından söz ettiren Altan Dönmez üstlenirken, proje tasarımı ve senaristliği Gani Müjde’ye ilişik. Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizi Konusu

Hakkında her insanın yorum yapmış olduğu ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonrasında yaşadıklarını mevzu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek. Sadi Payaslı, sarsılmaz hakkaniyet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri