Güncel

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin Konusu ve Oyuncu ekibi ile beraber ne vakit yayına başlamış olacağı merak ediliyor işte detaylar…


Yaz ayının kendini iyiden hissettirmeye başlaması ile beraber Show TV ekranlarında Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi başlamış olacak. Konusu ve oyuncu ekibi ile ilgi çekici bir takım olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için kaleme aldık…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu


 

gelsin yaşam bildigi şeklinde dizisi mevzusu veoyunculari

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ve meşhur senarist Gani Müjde’nin yazıya döktüğü Hayat Bildiği Gibi Gelsin dizisi, bir dram yapımı olarak adından söz ettirecek şeklinde. Meşhur yazar ve senarist Gani Müjde gene oldukca değişik bir projeye imzasını koyarak yaz döneminde başlamış olacak olan diziyi geniş bir seyirci kitlesine sevdirme ardında.

gelsin hayat bildigi gibi dizisi konusu
gelsin yaşam bildigi şeklinde dizisi mevzusu

Hayat Bildiği Gibi Gelsin adı ise Sezen Aksu ile meşhur rapçi Ceza’nın seslendirdiği efsaneleşmiş şarkısından alması da ayrı bir detay olarak dikkatleri çekiyor. Ceza ile Sezen Aksu düeti ile hazırlanan dizinin klibini izleyenler oldukca değişik ve ilgi çekici bir yapım olduğu algısını yürütüyorlar.

gelsin hayat bildigi gibi dizisi oyunculari
gelsin yaşam bildigi şeklinde dizisi oyunculari

Genç oyuncuların öne çıkacağı yeni dizide etkili ve tecrübeli oyuncular da bulunuyor. Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Mustafa Oluşturulan şeklinde adların kadrosunda yer almış olduğu dizi değişik hikayesi ile derhal dikkatleri üstüne çekiyor.

Görüntü kalitesiyle de derhal fark edilen dizinin yönetmeninin tecrübeli adlardan Altan Dönmez bulunduğunun altını çizelim.

Ertan Saban dizinin başrol oyuncusu ve canlandırdığı Sadi Payaslı karakteri ile de oldukca değişik bir portre çizecek.

Kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan Payaslı’nın yolu burada ıslahevinden gelen beş gençle kesişecek.


Sadi Payaslı’nın öyküsünün anlatılacağı dizi, sarsılmaz hakkaniyet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere yol gösterici olmaya çalışacak.

gelsin hayat bildigi gibi dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
gelsin yaşam bildigi şeklinde dizisi mevzusu ve oyuncu ekibi

Bir gençlik dramı olarak da öne çıkacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi son dönemde ekrana gelen yapımlar içinde değişik havası ile derhal dikkatleri çekecek bir yapım olarak öne çıkıyor.

Dizinin gösterilen hususi klibini izleyenler oldukca kaliteli bir yapımın geldiği fikrine tutuldu. Bir seyirci şu şekilde yazdı: “İnsana bir heyecan veriyor, değişik ve bence çok izlenecek bir dizi.”

Sabırsızlıkla diziyi beklediklerini belirten birçok seyirci bilhassa de başrolde yer edinen Ertan Saban’a yeni rolün oldukca yakıştığı yorumunda hem fikirdeler.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

 

gelsin hayat bildigi gibi dizisi ne zaman baslayacak
gelsin yaşam bildigi şeklinde dizisi ne vakit baslayacak

Fragmanı gösterilen ve ilgi çekici mevzusuyla bu yaza damgasını vuracak olan dizinin en geç Temmuz ayının ilk haftasında ekranlarda olması planlanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri