Genel Kültür

Gen Z Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Gen Z 2023 dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Mayıs 2023’de yayınlanmaya süregelen 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 40 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Youku ve Dragon TV tarafınca gösterilen dizi, Yaşam, duygusal ve gençlik türünde yer ediniyor. Dizinin yönetmenliğini Han Xiao Jun üstlenirken, senaristliğini Liu Liu kaleme aldı.

Dizi 13 Nisan 2022’de yayınlanacak kısmı ile gösterim maratonunu tamamlayacak.


Dizinin oyuncu kadrosunda Wu Gang, Zhao Lu Si, Luo Yi Zhou, Alina Zhang, Jiang Shan, Zhou Cheng Ao ve Zhu Jun Lin şeklinde adlar yer ediniyor.

Haftada 7 bölüm gösterilen dizi After the Waves adı ile de biliniyor.

Dizi 5 Haziran 2023’de yayınlanacak kısmı gösterim maratonunu tamamlayacak.


Dizi Mydramalist‘te 8,2‘lik puana haiz oldu.

Gen Z mevzusu

Dizinin mevzusu, Sun Tou Tou, yirmili yaşlarında bir yetimdir. Bir gün adaletsizlikle savaşırken başı belaya girer. Çin Tıbbı Üniversitesi’nde profesör olan Ren Xin Zheng, yardımına gelir ve onun yaşam öyküsünü öğrenir. Profesör Ren, hayata yeni bir başlangıç ​​yapması için onu TCM (Geleneksel Çin Tıbbı) kursuna kabul eder. Sun Tou Tou, Ren Xin Zheng altında öğrenme mücadelesini kabul eder ve sonunda ailesinin TCM uygulamasını miras alır.

Profesör Ren’in oğlu Tian Zhen, bazı zorluklara niçin olduğundan sevmediği bir derslik arkadaşıdır. Bilgi edinme arayışı, öğrenciler ve öğretim görevlileri içinde eklenen nesil farkı olmadan yeterince zorlayıcıdır. Olgunlaştıkça ısrar eder ve kendini geleneksel tıp tarafınca yakalanmış halde bulur.

Tou Tou ve Tian Zhen, birbirlerini anlamayı ve empati oluşturmayı öğrendikçe yakınlaşırlar. Tou Tou, derslik arkadaşları ve hocaları artık hayallerinin peşinden gitmeye başlayabilirler.

Gen Z oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Wu Gang, Zhao Lu Si, Luo Yi Zhou, Alina Zhang, Jiang Shan, Zhou Cheng Ao ve Zhu Jun Lin şeklinde adlar yer ediniyor.

Wu Gang – Ren Xin Zheng
Zhao Lu Si – Sun Tou Tou
Luo Yi Zhou – Ren Tian Zhen
Alina Zhang – Yang Xiao Hong / Rebecca
Jiang Shan – Song Ling Lan
Zhou Cheng Ao – Peng Shi Yan
Zhu Jun Lin – Zhao Li Quan
Li Bai Hui – Xu Meng
Xi Mei Juan – Zhang Ji Ru

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş