Genel Kültür

Geri Sayım Filmi (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Geri Sayım filmi, mevzusu, oyuncuları, yorumları, vizyon zamanı, ne süre gösterime girecek, ne süre çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle benzer biçimde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Diopter Film ve Metropol Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yerli beyazperde filmidir. Türk hackerın gerçek hikayesinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Aykut Taşkın üstlenirken, senaristliği Çetin Büyükakın tarafınca kaleme alındı.

Alanında bir ilk olan film, babasının öcünü almak için kendini geliştirip başarı göstermiş bir hacker olan ve 1321 yılla yargılanan genç bir insanın öyküsünü mevzu alıyor.


Filmin oyuncu kadrosunda toplumsal medya fenomeni Özgür Balakar’ın yanı sıra BKM Mutfak oyuncularından Metin Pıhlıs, Hilmi Deler ve Batuhan Soyaslan benzer biçimde meşhur adlar yer ediniyor.

Film toplam 1 saat 54 dakikadan oluşuyor. İddialı aksiyon sahnelerinin yer almış olduğu beyazperde filmi 30 Haziran 2023‘de seyircisiyle buluşuyor.

Geri Sayım Filmi Konusu

Film, babasının öcünü almaya çalışan genç bir insanın öyküsünü mevzu alıyor. İş insanı Ethem, Wind’in babasının yıkımına sonrasında da ölümüne niçin olur. Çocukken yaşamış olduğu bu vakası unutamayan Wind, babasının öcünü almak için yemin eder. Bu amaç uğruna seneler devam eden bir emek verme gerçekleştiren Wind, sonunda istediği seviyeye ulaşır. Wind adıyla malum ve web ortamında başarı göstermiş bir hacker olmayı başaran genç, pek oldukca kişinin korkulu rüyası haline gelir.


Geri Sayım Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda hacker rolünü canlandıran Veysel Demir yer ediniyor. Ayrıca toplumsal medya platformlarında içerik üreten Özgür Balakar’ın yanı sıra Hakan Bilgin, Yosi Mizrahi, Ahmet Hilmi Deler, Metin Pıhlıs, Emircan Yalçın, Batuhan Soyaslan ve Ahmet Muhammet Emrak benzer biçimde meşhur isimlerde filmimizde rol alıyor.

Karakterleri

Veysel Demir – Wind
Özgür Balakar – Tuğba
Hakan Bilgin
Yosi Mizrahi – Ethem
Ahmet Hilmi Deler – Cenk
Metin Pıhlıs – Doruk
Emircan Yalçın – Murat
Batuhan Soyaslan – Mert
Ahmet Muhammet Emrak – İlhan

Filmin fragmanını buradan seyredebilirsiniz;

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş