Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Gökçe Bahadır Emir Ersoy düğün ne zaman, nerede yapılacak? - Webhaberim
Televizyon

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Gökçe Bahadır Emir Ersoy düğün ne zaman, nerede yapılacak?

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy medyaya yansıyan haberlerin arkasından gündem oldu. Gökçe Bahadır bir süre evvel magazin gazetecilerinin suali üstüne sevgilisi Emir Ersoy ile düğün hazırlıklarına başladıklarını duyurmuştu. Bu kapsamda Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Gökçe Bahadır Emir Ersoy düğün ne vakit, nerede yapılacak? sorularının cevabı merak mevzusu oldu. Gökçe Bahadır Emir Ersoy aşkı ve merakla beklenen düğün ile ilgili detaylar haberimizde.

GÖKÇE BAHADIR İLE EMİR ERSOY EVLENİYOR MU?

Gökçe Bahadır, Sezen Aksu’nun albüm çalışmasında beraber yer almış olduğu müzisyen Emir Ersoy ile evleniyor.

GÖKÇE BAHADIR EMİR ERSOY DÜĞÜNÜ NE ZAMAN?

Gökçe Bahadır – Emir Ersoy çifti bu akşam dünyaevine girecek. Dün sabah aileleri tanıştırmak için Balıkesir’in Ayvalık ilçesine giden çiftin mutlu anları anları geleneksel medya olmayan toplumsal medyada paylaşıldı. Çifti, yakın dostları oyuncu Erkan Kolçak Köstendil yalnız bırakmadı.

GÖKÇE BAHADIR İLE EMİR ERSOY DÜĞÜNÜ NEREDE?

Gökçe Bahadır – Emir Ersoy çifti 25 Şubat Cuma (bugün) Çeşme’de yapılacak düğünle evlenecek.

GÖKÇE BAHADIR KİMDİR?

Gökçe Bahadır 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi.
Müjdat Dolaşan Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Öğrenciliği esnasında Fenerbahçe FM’de radyo programı sundu. Mezun olduktan sonrasında Best TV’de VJ’lik, arkasından Show TV’de Sinyal programının sunuculuğunu yapmış oldu.

Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller şeklinde dizilerde kısım oyunculuğu yapmış oldu. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, hemen sonra Digiturk’te gösterilen JoJo adlı çocuk programını sundu.

Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır.
Aramızda Kalsın (2015) adlı dizide Yadigâr karakterini, “Hatırla Gönül” dizisinde Gönül karakterini canlandırdı. 2017 senesinde Kanal D’de yayınlanmaya başlamış olan Ismi Efsane dizisinde başrolü üstüne alan oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı. 2017-2018 seneleri içinde gösterilen Minik Tefek Cinayetler adlı tv dizisinde jinekolog Oya Toksöz karakterini, 2021 yapımı Kulüp adlı web dizisinde Matilda, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde avukat Azra karakterini canlandırdı.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu?

Gökçe Bahadır’ın oynadığı dizi ve filmler:

2021 – Kulüp (Netflix dizisi)

2017-2018 – Minik Tefek Cinayetler (Oya)(TV Dizisi)

2017 – Ismi Efsane (Bahar) (TV Dizisi)

2017 – Aşk Uykusu (Yonca) (Sinema filmi)

2015 – Hatırla Gönül (Gönül) (TV Dizisi)

2014 – Bana Masal Anlatma (Neriman) (Sinema filmi)

2013 – Aramızda Kalsın (Yadigar Yıldız) (TV Dizisi)

2012 – Kayıp Kent (Aysel) (TV Dizisi)

2011 – Dedemin İnsanları (Sinema filmi)

2011 – Sensiz Olmaz (Begüm) (TV Dizisi)

2006-2010 – Yaprak Dökümü (Leyla) (TV Dizisi)

2009 – Hırçın Kız Kadife (Kadife) (Sinema filmi)

2004 – Yol Palas Cinayeti

2004 – Hayat Bilgisi (Törpü Yeliz) (TV Dizisi)

2003 – Damgalı Güller (TV Dizisi)

2002 – Beşik Kertmesi (TV Dizisi)

2001 – Tatlı Hayat (TV Dizisi)

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu?

EMİR ERSOY KİMDİR?

Emir Erdoy, 14 Ekim 1977 tarihinde Calypso Kralı lakabıyla tanınan Metin Ersoy’un oğlu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.

Emir Ersoy, seneler sonrasında Ufakken en büyük zevkim, babamın konserlerinde orkestranın içinde oturmaktı.
Tahsil seneleri esnasında babasına sahnede birlikte rol alan Emir Ersoy, böylece ustalaşmış anlamda müzik yaşamına başlamış oldu. Takip eden senelerde Emir Ersoy Türkiye’nin önde gelen müzisyen ve şarkıcılarıyla sahne çalışmalarına başladı. 1997 senesinin sonundan itibaren babası ile aynı devrin tanınan sanatçılarından Alpay ile yolları kesişti. Takribî 3 yıl devam eden bu birlikteliğin arkasından Alpay’ın Minik Bir Hikaye adlı albümünün aranjörlüğünü üstlendi.

1998 senesinde Cüneyt Akgün ile beraber Mojito adlı latin-jazz grubunu kurdular ve Türkiye’de pek fazlaca yerde bu ad adı altında konserler verdiler.

2001 senesinde Emir Ersoy ve yakın dostları olan Jozi Levi (congas, brasilian, percussion), Cemil Tatlıpınar (bass), Arda Baykurt (drums), Tunç Çakır (congas, timbales), Ateş Öztürkmen (congas) ve Cüneyt Akgün (vocals) yeni bir yapılanma içine girerek Cuban-ist adlı latin-jazz grubunu oluşturdular.
Emir Ersoy, aynı dönemde Nail Yavuzoğlu ile beraber armoni üstüne emekler yaparken, Küba’dan Türkiye’ye gelmiş Andres Denis Rabelo Macias, Ornelia Manzano, Raynier Magre Avila, Carlos Garcia Mayedo, Ernesto Herrera, Nider Norberto Santiago, Xiomara Contrera, Frank Velasques, William Gonzales, William Dias Baigorria, Mairelis Hernandez şeklinde pek fazlaca Kübalı grup ve müzisyenle sahne aldı.

2004 senesinde Brezilya’dan Türkiye’ye gelen perküsyon topluluğu Banda Iyabas ve Brezilyalı müzisyen Mariane Cidreira Reis ile konser performanslarını ve stüdyo kayıtlarını kapsayan birlikteliği oldu.
Bunlar içinde Alpay, Bengü, Burcu Güneş, Cüneyt Akgün, Gülşen, Keremcem, Metin Ersoy, Saad Chemmari, Sibel Tüzün, Tarkan, Tuğba Özerk ve Vedat Sakman yer almıştır.

2007 senesinde Almanya’da yaşayan Fas asıllı müzisyen Saad Chemmari’nin Sahar, Gülcan Altan’ın Tebessümür ve Cüneyt Akgün’ün Koyu adlı albümlerinin aranjörlüğünü üstüne alan Emir Ersoy Cuban Portrait adını verdiği latin-jazz stilindeki ilk albümünün kayıtlarını da 2008 senesinin Şubat ayında tamamlamış oldu.
Ayrıca aynı yıl Türk Metal grubu Sexen’in klavye düzen etmelerini, miks ve mastering lerini de üstlendi. Bir taraftan solo konserlere çıkarken bir taraftan da salsa orkestrası projesi olan Projecto Cubano ile sahne almaya devam etti.

Emir Ersoy’un, 2010 senesinde Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Funda Arar, Metin Ersoy, Ayça Varlıer, Yaşar, Deniz Seki, Kubat, Tuğba Özerk ve Emre Altuğ şeklinde Türk pop müziğinin ehemmiyetli adlarının katkılarıyla oluşturduğu ve kazancını Sığınak Gönüllüleri Derneği’ne affederek, sahipsiz cadde hayvanlarına katkıda bulunmuş olduğu 10 Şarkı 10 Müzisyen ile Hayata Bir Talih Tanı albümü tekrardan Soulfulworks Records etiketiyle piyasaya sürüldü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri