Gökçe Bahadır’ın sevgilisi Emir Ersoy kimdir? Emir Ersoy nereli ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor? - Webhaberim
Televizyon

Gökçe Bahadır’ın sevgilisi Emir Ersoy kimdir? Emir Ersoy nereli ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Gökçe Bahadır’ın sevgilisi Emir Ersoy düğün haberleri sonrası yurttaşlar tarafını inceleniyor. Meşhur oyuncu Gökçe Bahadır, Sezen Aksu’nun albüm çalışmasında beraber yer almış olduğu müzisyen Emir Ersoy ile bugün evleniyor. Bu kapsamda Gökçe Bahadır’ın sevgilisi Emir Ersoy kimdir? Emir Ersoy nereli ve kaç yaşlarında? Ne iş yapıyor? sorularının cevabın erişmek isteyen web kullanmakta olanları araştırmalarına sürat verdi. Gökçe Bahadır’ın sevgilisi Emir Ersoy ile ilgili detaylar haberimizde.

GÖKÇE BAHADIR’IN SEVGİLİSİ EMİR ERSOY KİMDİR?

Emir Erdoy, 14 Ekim 1977 tarihinde Calypso Kralı lakabıyla tanınan Metin Ersoy’un oğlu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.

Emir Ersoy, seneler sonrasında Minikken en büyük zevkim, babamın konserlerinde orkestranın içinde oturmaktı.
Tahsil seneleri esnasında babasına sahnede birlikte rol alan Emir Ersoy, böylece ustalaşmış anlamda müzik yaşamına başlamış oldu. Takip eden senelerde Emir Ersoy Türkiye’nin önde gelen müzisyen ve şarkıcılarıyla sahne çalışmalarına başladı. 1997 senesinin sonundan itibaren babası ile aynı devrin tanınan sanatçılarından Alpay ile yolları kesişti. Takribî 3 yıl devam eden bu birlikteliğin peşinden Alpay’ın Ufak Bir Hikaye isminde albümünün aranjörlüğünü üstlendi.

1998 senesinde Cüneyt Akgün ile beraber Mojito isminde latin-jazz grubunu kurdular ve Türkiye’de pek oldukca yerde bu ad adı altında konserler verdiler.

2001 senesinde Emir Ersoy ve yakın dostları olan Jozi Levi (congas, brasilian, percussion), Cemil Tatlıpınar (bass), Arda Baykurt (drums), Tunç Çakır (congas, timbales), Ateş Öztürkmen (congas) ve Cüneyt Akgün (vocals) yeni bir yapılanma içine girerek Cuban-ist isminde latin-jazz grubunu oluşturdular.
Emir Ersoy, aynı dönemde Nail Yavuzoğlu ile beraber armoni üstüne emekler yaparken, Küba’dan Türkiye’ye gelmiş Andres Denis Rabelo Macias, Ornelia Manzano, Raynier Magre Avila, Carlos Garcia Mayedo, Ernesto Herrera, Nider Norberto Santiago, Xiomara Contrera, Frank Velasques, William Gonzales, William Dias Baigorria, Mairelis Hernandez benzer biçimde pek oldukca Kübalı grup ve müzisyenle sahne aldı.

2004 senesinde Brezilya’dan Türkiye’ye gelen perküsyon topluluğu Banda Iyabas ve Brezilyalı müzisyen Mariane Cidreira Reis ile konser performanslarını ve stüdyo kayıtlarını kapsayan birlikteliği oldu.
Bunlar içinde Alpay, Bengü, Burcu Güneş, Cüneyt Akgün, Gülşen, Keremcem, Metin Ersoy, Saad Chemmari, Sibel Tüzün, Tarkan, Tuğba Özerk ve Vedat Sakman yer verilmiştir.

2007 senesinde Almanya’da yaşayan Fas asıllı müzisyen Saad Chemmari’nin Sahar, Gülcan Altan’ın Tebessümür ve Cüneyt Akgün’ün Koyu isminde albümlerinin aranjörlüğünü üstüne alan Emir Ersoy Cuban Portrait adını verdiği latin-jazz stilindeki ilk albümünün kayıtlarını da 2008 senesinin Şubat ayında tamamladı.
Ayrıca aynı yıl Türk Metal grubu Sexen’in klavye düzenleme etmelerini, miks ve mastering lerini de üstlendi. Bir taraftan solo konserlere çıkarken bir taraftan da salsa orkestrası projesi olan Projecto Cubano ile sahne almaya devam etti.

Emir Ersoy’un, 2010 senesinde Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Funda Arar, Metin Ersoy, Ayça Varlıer, Yaşar, Deniz Seki, Kubat, Tuğba Özerk ve Emre Altuğ benzer biçimde Türk pop müziğinin ehemmiyetli adlarının katkılarıyla oluşturduğu ve kazancını Sığınak Gönüllüleri Derneği’ne affederek, sahipsiz cadde hayvanlarına katkıda bulunmuş olduğu 10 Şarkı 10 Müzisyen ile Hayata Bir Talih Tanı albümü tekrardan Soulfulworks Records etiketiyle piyasaya sürüldü.
Gökçe Bahadır, Sezen Aksu’nun albüm çalışmasında beraber yer almış olduğu müzisyen Emir Ersoy ile evleniyor. Gökçe Bahadır – Emir Ersoy çiftinin düğünü bu akşam Çeşme, Alaçatı’da yapılacak.

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evlendi mi? Nikah şahitleri kimler oldu?Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evliliğe ilk adımını attı mi? Nikah tanıkları kimler oldu?
Karısıyla ilgili yorum! Karısıyla ilgili yorum! “Yapacak bir şey yok”
Eski eşi ve oğlundan şok cevap! Daha Önceki eşi ve oğlundan şok cevap! “Fena olmayı kendi tercih etti”

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri