Gran Trismo 7 Oyunu Çıktı: Gran Trismo 7 Oyunu Türkiye Fiyatları Ne Kadar? - Webhaberim
Oyun

Gran Trismo 7 Oyunu Çıktı: Gran Trismo 7 Oyunu Türkiye Fiyatları Ne Kadar?

Oyun severleri sevindirici haber geldi. PlayStation kullanıcılarının sevmiş olarak kullandığı ve en oldukca satış icra eden yarış serisi olan Gran Turismo yeni üyesi olan Gran Turismo 7 serisi çıktı.Gran Trismo 7 Oyunu Türkiye Fiyatları Ne Kadar? Gran Turismo 7 serisi ne süre çıktı? Daha fazlası ve son dakika gelişimleri haberimizin detaylarında…

(*7*)PlayStation oyuncularının coşku ile beklediği inanılmaz yarış serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu bugün çıkış yapmış oldu. Yayımlanan fragmanlarıyla görkemli grafiklerini ve oynanışını gösteren oyun, Haziran 2020’de PlayStation 5’in tanıtım etkinliğinde duyurulmuştu. Oyun, çıkmış olduğu benzer biçimde neredeyse tüm oyunculardan pozitif yorumlar topladı.

(*7*)1997 yılından bu yana devam eden Gran Turismo geleneğinin yeni üyesi Gran Turismo 7, en beğenilen yarış serisinin başarısını sürdürmeye ilk günden başladı. Bu da PlayStation’ın en fazla satan serisinin bu unvanı bir süre daha taşıyacağını gösterdi. Peki, oyun eleştirmenlerden kaç puan aldı? Oyuncular oyun için ne diyor? Gelin, oyunu satın alma kararınıza destek olacak bu sorulara yanıt verelim (Yine de bu kadar, fiyat sebebiyle vermesi zor bir karar olacak.)

(*7*)Gran Turismo 7, neredeyse tüm eleştirmenlerden tam puan almayı başardı. Biroldukca eleştirmenden 100 üstünden 100 alan oyun, IGN, Comicbook ve GamesRadar benzer biçimde devlerden de 90 puan almayı başardı. Oyuna verilen en düşük eleştirmen puanıysa 70 oldu. Bu puanı veren eleştirmenler, oyunun menü tasarımı benzer biçimde küçücük noktalarından (hatta bir sayfa, oyunda ‘konuşan birinin olmamasından) yakındı. Fakat oynanış mevzusunda hiçbir eleştirmenin fena yorumu yoktu. Oyun, averaj 87 puana haiz.

GRAN TURİSMO OYUNU TÜRKİYE FİYATI NE KADAR?

(*7*)Oyuncuların Gran Turismo 7 yorumları hemen hemen Metacritic’te yer almazken toplumsal medyaya baktığımızda oyunun büyük ses getirdiğini görebiliyoruz. Yalnızca yarış severler değil, tüm otomobil severler için görkemli bir seçim olabileceği söylenen oyun, toplumsal medyada herhangi bir fena yoruma rastlayamadık. Oyun, son zamanlarda en iyi çıkış icra eden oyunlardan birisi oldu.

(*7*)Türkiye’de artan kurla beraber artan oyun konsolu ve oyun tutarları, Gran Turismo 7’de de kendisini buram buram hissettirdi. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış icra eden oyun, PS4 için 599 TL, PS5 için ise 699 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Oyunun yurt dışı fiyatıysa standart AAA oyun fiyatlarıyla aynı olacak şekilde PS4 için 59,99 ve PS5 için 69,99 dolar seviyesinde.

(*7*)

(*7*)

(*7*)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri