Genel Kültür

Güç Yüzükleri 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Güç Yüzükleri 6.bölüm ne zaman yayınlanacak, Rings of Power 6.bölüm ne zaman çıkacak, gösterim zamanı, (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi, incelemesi, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Güç Yüzükleri 6.bölüm hakkında

2 Eylül 2022’de Amazon Prime Video tarafınca yayınlanmaya başlamış olan Yüzüklerin Efendisi kitap serisinin dizi versiyonudur.

Dizinin yönetmenliğini Wayne Yip, J.A Bayona ve Charlotte Brandstrom üstlenirken, senaristliğini Jason Cahill, Justin Doble, Gennifer Hutchinson ve Patrick Mckay kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Charles Edwards, Morfydd Clark ve Ismael Cruz Córdova benzer biçimde adlar yer ediniyor.


Dizi IMDb‘de ilk 5 kısmı ile 176 bin şahıs tarafınca oylandı ve 6,9‘luk puana haiz oldu.

Dizi Türkiye’de Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri adı ile yayınlanacak.

Orta Dünyaseverler Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını merak ediyor.


Bu probleminin yanıtı içeriğimizde!

Ama ilkin gelin dizi ile ilgili detaylara bakalım!

Güç Yüzükleri mevzusu

Dizinin mevzusu, Orta Dünya tarihinin destanlara mevzu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, seyircileri büyük güçlerin ortaya çıkmış olduğu, krallıkların yükseldiği ve çöktüğü, sürpriz kahramanların sınandığı, umudun pamuk ipliğine bağlı olduğu ve tüm dünyayı karanlığa gömmekle tehlike arzettiği bir döneme götürecek. Orta Dünya’nın büyük seviyede sulh içinde olduğu bir dönemde başlamış olan dizi, hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan bir grup karakterin uzun süredir dönmesinden korkulan bir kötülüğün tekrardan yükselmesiyle yüzleşmesini anlatacak.

Dumanlı Dağlar’ın karanlık derinliklerinden, elflerin başkenti Lindon’ın görkemli ormanlarına, göze çarpan ada krallığı Númenor’dan haritanın en uç köşelerine, bu krallıklar ve karakterler, Orta Dünya’dan ayrıldıktan fazlaca sonrasında da anlatılmaya devam edecek efsanelerini şekillendirecekler.

Güç Yüzükleri oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Charles Edwards, Morfydd Clark ve Ismael Cruz Córdova benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Güç Yüzükleri 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 6.kısmı 30 Eylül 2022’de Amazon Prime Video tarafınca yayınlanacak.

Dizi Yorumları (Spoilersız)

Okumak için tıklayın!

Güç Yüzükleri Yorum ve Ekşi Lügat Tepkileri

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri