Dizi Haberleri

Gül Masalı 3.Bölüm Fragmanı

Gül Masalı 3.Bölüm Fragmanı ile ATV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Gül Masalı dizisinin yeni kısmı 3 Temmuz Pazar akşamı 20.00’da ATV’de!


Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gül Masalı bu hafta yayınlanacak mı


Gül Masalı 3.Bölüm Fragmanı

Gül Masalı 3. bölüm özeti oku ATV. Gül Masalı yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin mezarının Isparta’da bulunduğunu öğrenen Gonca, duygusal olarak zor bir sınavdan geçerken, bununla birlikte geçmişiyle yaşayacağı büyük hesaplaşmanın ilk adımını da atmış olur. Fatma’nın şartını kabul edip annesinin mirasına haiz çıkmakla, İstanbul’a dönmek içinde kararsız kalır. Gonca’nın Isparta’ya gelişi, Atabeyleri de harekete geçirir. Gonca’nın gelişiyle, karanlık sırların açığa çıkması ihtimali onları korkutur. Kızının öğrendiği gerçeklerle korkmuş olduğu başına gelen Tahir, kızını dönmeye ikna etmek için Isparta’ya ulaştığında, baba kız içinde büyük bir yüzleşme yaşanır. Bir taraftan kafasındaki sorulara yanıt bulmaya çalışırken, öteki taraftan Toprak’ın yakın ilgisi ve desteğiyle de karşılaşır. Bu ilgi ve destek yardımıyla, Toprak ve Gonca içinde sıcak bir içtenlik oluşur. Ancak Toprak’ın, Gonca’nın etrafındaki varlığını kabullenemeyen Arda’nın yapmış olduğu hamle, Gonca’yı şüpheye düşürür.

Gül Masalı Dizi Konusu

Yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaristliğini Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu’nun yazıya döktüğü Gül Masalı dizisi, yaz sezonuna damgasını vurmaya geliyor. Başrollerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yıldızı Arif Pişkin ile Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer almış olduğu Gül Masalı dizisi, seyirciler tarafınca sabırsızlıkla planlanıyor.

Yaz sezonunda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Pastel Film imzalı Gül Masalı dizisinin çekimleri, geçtiğimiz hafta Isparta’da başlamıştı. İlgi çeken hikayesi ve kuvvetli oyuncu ekibiyle dikkati çeken Gül Masalı dizisinin ilk tanıtımı gösterildi. Haziran ayı içinde ilk bölümünün yayınlanması beklenen dizide Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak. Acıklı ve dramla dolu bir takım olan Gül Masalı öteki keyifli yaz dizilerinden ayrışacak benzer biçimde görünüyor. Merakla beklenen dizinin kadrosunda Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Serdem Paçal, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Suat Sungur, Sait Genay, Tuğba Tutuğ, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal benzer biçimde adlar yer ediniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri