Kripto Para

Güncel Binance Coin (BNB) fiyat tahminleri: 2022-2025

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana her yıl yeni bir ATH’ye imza atan BNB Coin, 2022 ve sonrasında büyük bir yükseliş potansiyeli taşıyor! İşte en güncel Binance Coin maliyet hipotezi ve beklentleri…

Uzmanlardan Binance Coin maliyet hipotezi ve öngörüleri

Kripto para sektörü oldukça muğlak bir sektördür. Ancak bu muğlaklıklar içinde bazı açık noktalar yakalanabilir. İşte BNB’de bu açık noktalardan biridir. Zira diğer kripto para değerlendirmelerinde azca rakamda haber ve de teknik incelemelere bakılırken, BNB değerlendirmelerinde kendini her daim yenileyen ve ileri adım atan Binance borsasında yaşanmış olan gelişmelere de bakılabilir.

Güncel Binance Coin (BNB) fiyat tahminleri: 2022-2025

Binance coin maliyet hipotezi ile igili kısma geçmeden evvel, kripto para hakkında özetlemek gerekirse informasyon verelim:

Binance coin (BNB) nedir?

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de kullanılan mahallî bir tokendir.
Binance, sektörünün en küresel kripto para borsası olmayı amaçlıyor. Hatta küresel finansta Binance, yeni bir paradigma olan Binary Finance’i temsil ediyor.
Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası olmasının yanı sıra, kullanmakta olanlarına bir takım işlevsellik sunuyor. Binance ağı, yeni çağ finansmanı yaratmak suretiyle geliştirilen blockchain tabanlı Binance Chain, Binance Smart Chain, Binance Academy, Trust Wallet ve Research projelerinden oluşuyor. Dolayısıyla Binance Coin, Binance platformundaki pek oldukça alt proje için tehlikeli sonuç ehemmiyete haizdir.
Ve bir bakıma BNB, Binance Borsası’nın aynasıdır diyebiliriz.

Nitekim ilk etapta yalnızca Binance’de listelenen BNB coin, çoğalan alakayla birlikte zaman içinde KuCoin ve MXC şeklinde evrensel ve mahallî borsalarda listelenerek, en popüler kripto paralar arasına girmeyi başardı.

Alakalı: Binance Coin Kılavuzu: BNB coin nedir? Geleceği var mı?

Binance Borsası’nda yaşanmış olan pozitif gelişmeler, çoğunlukla BNB Coin’e de sirayet eder. Bir başka deyişle Binance’de yaşanmış olan hacim çoğalışları, BNB Coin maliyetinde de çoğu zaman yükselişe niçin olur.

Binance coin (BNB) maliyeti: Anlık BNB maliyeti için tıklayınız.Toplam Binance coin (BNB) talebi:165.116.761 BNBPiyasada işlem bakan BNB talebi: Dolaşımdaki güncel BNB talebi için tıklayınız. Binance coin (BNB) işlem hacmi.
Yaptığı isabetli maliyet varsayımları ile dikkatleri üstüne sürükleyen Digital Coin Price araştırma şirketinin senelere nazaran verdiği Binance Coin maliyet hipotezlerini aşağıda tespit edebilirsiniz.

BNB Coin 2022 maliyet varsayımı nedir?

Digital Coin Price 2022’de Binance Coin’in 538 doları geçeceğini iddiasında buluyor.

BNB Coin 2023 maliyet varsayımı nedir?

Digital Coin Price’nin 2023 seneyi BNB varsayımı 637 dolar.

BNB Coin 2024 maliyet varsayımı nedir?

Digital Coin Price’nin 2024 seneyi BNB varsayımı 686 dolar.

BNB Coin 2025 maliyet varsayımı nedir?

Digital Coin Price 2025 senesinde BNB’nin 830 dolara kadar yükselebileceğini ileri sürüyor.

BNB coin geleceği iyi mi? BNB iyi bir yatırım mı?

Günlük al-sattan uzak duruyor ve bir çok vakit kripto paralarınızı hold ediyorsanız, Binance Borsası’na paralel olarak yükselen BNB coin sizler için iyi bir yatırım taşıtı olabilir.

Canlı Binance Coin grafiği – BNB Dolar ve Türk Lirası

Alakalı!

https://koinmedya.com/binance-bnb-coin-nedir-nereden-ve-nasil-alinir-gelecegi-nasil/

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri