Coin Yorum

Gxs Coin (Gold Secure Currenty) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları 2022-2025

Gxs Coin (Gold Secure Currenty) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları 2022

Gxs Coin, en iyi stable coin ile kripto para birimi avantajlarını tek bir yerde toplayan kripto para birimi olarak ifade edilebilir. Altın teminatlı olan Gsx Coin, stable coin şeklinde tanımlanmamıştır. Itimat destekli altın varlığının yükselmesi durumunda Gsx Coin’in kıymeti de artmaktadır. Bilhassa de altın rezervine haiz olan kullanıcılar tarafınca tercih edilen bu coin için staking işlemleri gerçekleştirilemez. Gsx Coin üstünden teşvik kazanılabilir.

Gsx Coin projesinin hedefleri içinde ise altın ve toprak mineralleri ile desteklenen istikrarlı bir madeni para meydana getirmek vardır. Aynı zamanda Gsx projesi, Gsx sahiplerine senelik şeklinde ikramiyeler sunmayı hedeflemektedir. Diğer bir taraftan ise Gsx sahipleri varlıklarının ve maden haklarının lehtarları olarak görülmektedirler. Projenin ilerleyen dönemlerde Gxs Coin’i altın alımında kullanılabilecek bir modele taşımak hedefleri arasındadır.

Gxs Coin’in Tarihçesi

Gxs Coin merkeziyetsiz, platform kullanıcılarını yetkilendiren ve ölçeklendirilebilmesi söz mevzusu olan bir kripto para birimidir. Blok zinciri veri tabanını kullanan Gxs coin, piyasada kısa süre içinde ilgi gören ve popülerleşen bir kripto paradır. Binance benzer biçimde büyük kripto para borsaları üstünde alım – satım işlemlerine girmektedir. Borsa üstünden ödeme yöntemi olarak para ya da direkt haiz olunan öteki kripto para birimlerini Gxs Coin’e dönüştürerek, coin satın alabilirsiniz. Farklı işlevlere de haiz olan uygulamaların gelişmesine imkân elde eden proje kapsamında bu uygulamalardan kripto para üretimi gerçekleştirilir.

Gxs Coin Ne Zaman Üretilmeye Başladı?

Gxs Coin çıkış zamanı 2017 senesi olarak bilinmektedir. Gxs Coin, blok zinciri tabanında geliştirilen veri denetim uygulamalarını kullanıcının sunmuş olduğu bir projedir. Bir tür veri ekosistemi olarak tanımlanan Gxs projesinin mahalli kripto para birimi Gxs Coin ya da Gxs Token şeklinde tanımlanabilir. Gxs Coin’in kurucusu Minqiang Huang, 2017 senesinde web üstünde kullananların karşısına çıkan problemleri blok zincirinin sağlamış olduğu teknikler ile çözmek amacı ile tasarlamıştır. Kullanıcıların veri bilgilerini, dağıtılan dosya sistemiyle bir araya getirerek kriptografik şifreleme teknikleri yardımıyla korumaktadır. Daha sonrasında ise kullanıcılar, dosyalarında bulunan verilerini ulaşım amacı ile özgür bırakıp kazanç sağlayabilirler.

Gxs Coin Nereden Alınır?

Gxs Coin almak için şu adımları uygulamanız kafi olacaktır:

 • Gxs Coin satın alabilmek için ilk olarak Gxs Coin’in geçerli olduğu kısaca işlem görmüş olduğu kripto para borsaları üstünde hesap oluşturulması gerekmektedir. Binance ya da BitMart borsaları üstünde Gxs Coin işlem görmektedir. Kripto para borsası seçilerek web sayfasına gidilmelidir.
 • Daha sonrasında borsanın hesap açma menüsü üstünden ilgili kısma girerek istenen detayları doğru ve eksiksiz bir halde girmeniz gerekmektedir. Bu adım ile beraber hesap oluşturulmuş olur.
 • Gxs Coin satın alabilmek için oluşturulan hesaba para yatırmanız gerekmektedir. Para yatırma sekmesine giriş yaparak size en uygun aktarma yöntemini seçerek hesabınıza para aktarma edin.
 • Hesabınıza para aktarıldıktan sonrasında Gsx Coin paritesinin olduğu satın alma sekmesine girin.
 • Bu bölümde ise o anki fiyat üstünden ya da daha uygun fiyat üstünden Gsx Coin satın alma emri verin.
 • Aldığınız Gsx Coinleri hesabınıza bağlı bulunan sanal cüzdan üstünde ya da donanım cüzdan üstünden saklayabilirsiniz. Ağ üstünden meydana gelebilecek herhangi bir hücum riskine karşı ise satın aldığınız coinleri donanım cüzdanda saklayarak daha güvenli bir halde tutmanız tavsiye edilmektedir. Tüm bu adımların uygulanması ile Gsx Coin satın alma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Ayrıca Filup Coin (FILUP) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları adlı yazımıza göz atın!

Gxs Coin Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

Gxs Coin’in altyapısı, blok zinciri altyapısına haizdir. Gxs Coin, netin güvenli olmasını sağlamak adına tüm kontrolü yatırımcılara veren bir projedir. Gxs Coin projesi, kendi altyapısını kullanan kişilere değişik uygulamalar geliştirme imkânı sunmaktadır. Gxs Coin blok zinciri şu anda toplam 100 binde fazla işlemi aynı anda gerçekleştirebilecek ve onay verecek bir potansiyel barındırmaktadır. Bu sayı, gün geçtikte de artmaktadır. Gxs Coin hem kripto paranın hem de altın teminatlı stable coinin özelliklerini barındırmaktadır. Gelecek zamanlarda altın alımında ödeme aracı olarak kullanılması hedeflenen coinin değerlenmesi beklenmektedir.

Gxs Coin’in Avantajları Nelerdir?

gxs coin gelecegi

Gxs Coin’in avantajları aşağıdaki benzer biçimde verilmiştir:

 • Gsx Coin, kripto para takas işlemleri ya da cüzdanlar içinde meydana gelen aktarma işlemlerinde kullanıldığı süre düşük harcamalar ile gerçekleştirilir.
 • Gsx Coin alım – satım işlemleri ya da herhangi bir cüzdanlar arası aktarma işlemleri oldukça kısa bir süre içinde gerçekleşmektedir. İşlemlerde bekleme süresi kısa olduğundan kullanıcılar zamandan tutum etmektedir. Yani işlem onayları kısa sürede verilir.
 • Gsx Coin, ilerleyen dönemlerde altın alımı meydana gelen ödeme aracı olarak kullanılması planlanan bir kripto para birimidir. Geliştiricilerin bu hedefe erişebilmesi ile geleceğin para birimi olacağı düşünülmektedir.

Gxs Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

Gxs Coin’in dezavantajları aşağıdaki gibidir:

 • Gsx Coin satın alınması sonucu kripto para hesabınızın sanal cüzdan kısmına ya da donanım cüzdanlarda saklanabilir. Sanal cüzdanlarda saklandığı süre çevrimiçi konumda kalır. Eğer ki ağ üstünden herhangi bir siber hücum durumu gelişirse, bakiyeniz risk altına girebilir. Bunun için ise satın alınan coinlerinizi donanım cüzdanlar üstünden tutmanız tavsiye edilir.
 • Gsx Coin sahiplerinin meydana gelen tüm işlemleri, Apollo tarafınca denetlenmektedir. Güvenlik sağlanması amacı ile meydana gelen takip, yatırımcıları üstünde merkezi olmayan modele karşı kuşku uyandırabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri