Genel

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in boşanmasında sular bir türlü durulmuyor: Kerimcan Durmaz, Asena Atalay bitti; şimdi de Reza Zarrab!

Editörün SeçtikleriGündem

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in boşanmasında sular bir türlü durulmuyor: Kerimcan Durmaz, Asena Atalay bitti; şimdi de Reza Zarrab!

Olaylı bir şekilde devam eden meşhur pop şarkıcısı Hadise ile meşhur iş insanı Mehmet Dinçerler’in boşanma süreci, tarafların adının karıştığı aşk iddialarıyla daha da çetrefilli bir duruma gelmeye başladı. Bilhassa ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında sıkça ele alınan bu boşanmaya adı karışmayan neredeyse kalmadı. Programın meşhur çift ile ilgili bugünkü iddiasına karşı izahat ise, Hadise yada Mehmet Dinçerler’den değil; İbrahim Tatlıses’ten geldi.

MEHMET DİNÇERLER’İN ADI KERİMCAN DURMAZ VE ASENA ATALAY İLE ANILMIŞTI

Hadise ve Mehmet Dincerlerin bosanmasinda sular bir turlu durulmuyor Kerimcan.webp

Boşanma arifesinde olan ve yaptıkları her hareket ile gündemlerden bir an olsun düşmeyen Hadise ve Mehmet Dinçerler’in adı boşanacakları günden bu yana pek oldukça iddiaya karıştı. Bilhassa Seren Serengil ile Arto’nun geçtiğimiz günlerde yorumculuğunu üstlendiği ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında ‘Mehmet Dinçerler’in değişik fantezileri’ bulunduğunu duyduğunu açıklaması üstüne meşhur iş insanını adı toplumsal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durma ile bile anılmıştı. Sosyal medyayı çalkalayan bu iddialara bugün ise, Asena Atalay eklendi. Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile mesajlaştığı öne sürülen Mehmet Dinçerler’in çiftin boşanmasına mevzu olduğu bir magazin sayfasının iddiası sonrası konuşulmaya başlandı. Tüm iddialar karşısında sessizliğini sakınan Mehmet Dinçerler’den sonrasında bu kez iddiaların hedefinde olan isim Hadise oldu.

ARTO, HADİSE İLE REZA ZARRAB ARASINDA BİR İLİŞKİ OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Hadise ve Mehmet Dincerlerin bosanmasinda sular bir turlu durulmuyor Kerimcan

Evlenmeden ilkin aynı programda jüri üyeliğini üstlendiği Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile adı aşk dedikodularına karışan meşhur pop şarkıcısı Hadise, bugün ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programının yorumcusu Arto’nun gündemindeydi. Bu iddiaları asla kabul etmemiş olan Hadise’nin ‘Hala Reza Zarrab ile görüştüğünü düşündüğünü’ belirten Arto, bununla beraber Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile olan evliliğini de bu iddiaların konuşulmaması için yaptığını öne sürdü. Ancak, Arto’nun bu iddialara müdahale gecikmedi.

İDDİALARA YALANLAMA HADİSE’DEN ÖNCE İBRAHİM TATLISES’TEN GELDİ

Arto’nun iddiaları üstüne ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programının öteki yorumcusu olan Seren Serengil’i aramış olduğu öğrenilen meşhur türkücü İbrahim Tatlıses, Hadise ile Reze Zarrab’ın görüştüğü yönündeki iddiaları yalan olduğunu beyan etti. Bu iddiaların doğru olmadığını belirten meşhur türkücü, Reza Zarrab’ın şu an Türkiye’de kimselerle görüşmediğinin altını çizdi.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri