Hakim 2. Bölüm 11 Nisan Pazartesi Full İzle - Webhaberim
Güncel

Hakim 2. Bölüm 11 Nisan Pazartesi Full İzle

Hakim 2. Bölüm Tek Parça İzle, Hakim 2. Bölüm Full İzle, Hakim Dizisi 2. Bölüm İzle.

Hakim 2. Bölüm 11 Nisan Pazartesi Full İzle

Hakim 2. Bölüm Tek Parça İzle, Hakim 2. Bölüm Full İzle, Hakim Dizisi 2. Bölüm İzle.

Hakim 2. Bölüm
Hakim, yaşamının en zor kararını vermek zorunda kalır!
Ömer Arif (*11*); dürüst, adil ve vicdanlı olmayı ilke edinmiş, çevresi tarafınca sevilip sayılan, başarı göstermiş bir hakimdir. Oğlu Ozan, annesinin ölüm yıldönümünde bir kazaya sebebiyet verir. Ozan’ın aracıyla çarptığı genç, onun tüm çabalarına karşın vaka yerinde yaşamını kaybeder. Telaş ve korkuyla kaza mahallini terk eden Ozan, eve döndüğünde başından geçenleri babasına anlatır.

Oğlunu kendi elleriyle adalete teslim etmek suretiyle emniyete giden Ömer Arif, orada fena bir sürprizle karşılaşır. Ozan’ın ölüme sebebiyet verdiği şahıs, ülkenin meşhur iş adamlarından, hata örgütü lideri Azem Demirkıran’ın erkek evladıdır. Acımasızlığı ile nam salmış bu adam ve eşi Zümrüt Demirkıran, oğullarının katilini bir an evvel bulmak istemekte, intikam yeminleri etmektedirler.

Ömrü süresince doğru ve adil kararlar vermeye çaba etmiş olan Ömer Arif, bir baba olarak oğlunu korumak için vicdanının sesini dindirmek zorundadır şimdi. Hakim, yaşamının en zor kararını, bu kez oğlu adına verecektir! Üstelik içinden çıkılması güç, kirli bir hikayeye günbegün batacağını bilmeden.

Hakim 2. Bölüm İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri