Dizi Haberleri

Hakim Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Adliye Neresi?

ATV ekranlarında gösterilen Hakim dizisi nerede çekiliyor, mekanları neresi hangi adalet sarayı kullanıldı benzer biçimde dört gözle beklenen suallere bu sayfada yanıt vereceğiz. Your honor adlı diziden adapte edilen ve devletimizde hakim adı ile yayınlanacak olan dizi oldukça eforlu ekibi ve çekim bölgeleri ile merak mevzusu oldu. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz Hakim dizisi nerede çekiliyor? sualinin ayrıntıları.

Hakim dizisi nerede çekiliyor?

Hakim dizisi nerede çekiliyorLimon Film’in yapımcılığını üstlendiği dominant dizisinin rejisör koltuğunda Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir oturuyor.
Dizi bu sürem ekrana gelen yargı ve mahkum benzer biçimde diziler aksında hak temasıyla yayınlanacak. Peki egemen dizisinin çekim bölgeleri neresi dizi nerede çekiliyor?

Egemen dizisi hangi adliyede çekiliyor?

Hakim dizisi İstanbul'da Çağlayan Adliye sarayında çekiliyorEgemen dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı.
Hakim dizisinin ilk çekimleri de Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi‘nde başladı. Büyüklüğü ile Avrupa’nın en geniş adalet sarayı ünvanını alan İstanbul Adalet Epilepsiyi hakim dizisinin nerede çekilmiş olduğuni bizlere gösteriyor. Hakim dizisi ile ilgili çekim mekanları yeni bölgeler yeni kısımlar geldikçe sizlere bu sayfada sunulacak. Bilgi: Hakim Dizisi Oyuncu ekibi

Hakim dizisi çekim mekanları hangi kent ilçe mahalle

Yukarıyada oyuncu ekibini verdiğimiz dominant dizisi bu sürem oldukça yüksek reyting oranlarına erişecek gözüküyor.
Egemen dizisi de İstanbul merkezli olmak suretiyle bazı kent ve ilçelerde çekimlerine devam ettirecek. Ancak dizinin daha çok açılması ve değişik mekanlarda çekimler yapması için ilk olarak reytinglerin beklenen seviyelerde izlemesi gerekiyor. Dizi iyi bir başlangıç yapmış olup devamını getirebilirse egemen dizisinin çekilmiş olduğu mahalle ve mekanlarda gitgide çoğalacak diyebiliriz. Beykoz ilçesinde bulunan dizi-film platosu da Egemen dizisinin çekim mekanlarından birisi olacak.

Egemen dizisinde oyuncu olmak ister misiniz?

Hakim dizisi İstanbul'un neresinde çekiliyorEgemen dizisinin çekimleri her ne kadar İstanbul Adliyesi’nde görünse de pek fazlaca çekim Beykoz’da bulunan dizi film platosunda yapılıyor.
Hakim dizisinde iyi mi oyuncu olunur, hakim dizisinin oyuncu ekibine iyi mi katılabilirim ya da hakim dizisinde figüran olarak oynayabilir miyim benzer biçimde merak ettiğiniz sualler var ise netlikle doğru yerdesiniz.

Hakim dizisi nerede çekiliyor sualine İstanbul yanıtını verdik. İstanbul’da Çağlayan’da bulunan Adliye epilepsiyi ve Beykoz’da bulunan dizi film platosu dominant dizisinin başlıca çekim bölgeleri olacak. Bundan haricinde İstanbul’da Beşiktaş, Laleli ya da boğaz manzaralı pek fazlaca mekanda da çekimler yapılacak.
Şimdiden teşekkür ederiz.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri