Harry Potter Severlere Müjde: Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Ne Zaman? - Webhaberim
Oyun

Harry Potter Severlere Müjde: Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Harry Potter hayranlarını sevindirecek müjdeli haber geldi. Harry Potter meraklılarının beklediği Hogwarts Legacy çıkış zamanı ve ilk oynanış videosu , görüntüleri yayımlandı. Hogwarts Legacy çıkış zamanı ne süre? Daha fazlası ve son dakika gelişimleri haberimizin detaylarında…

Oldukça satan kitap serisinin peşinden tüm dünyayı kasıp kavuran bir de film serisine kavuşmuş olan Harry Potter dünyanın en popüler markalarından. Lego serisine dahil yapımlar, mobil oyunlar ve film serisini merkezine alan ve averaj eleştiriler alan oyunlar haricinde Harry Potter için oyun dünyasında ciddi bir emek harcama görememiştik.

Bu sebeple bizleri 1800’lü yılların Hogwarts’ına götürecek olan Hogwarts Legacy duyurusu hepimizi epey heyecanlandırmıştı.

Harry Potter’da gördüğümüz olayların fazlaca öncesinde geçecek olan yapım RPG türünde olacak. Yarattığımız emsalsiz bir karakterle atılacağımız maceralarda ise kimi süre tanıdık yüzler göreceğiz.

PlayStation’ın yeni State of Play sunumunda oyuna dair yepyeni detaylara ve en önemlisi de nihayet bir oynanış videosuna kavuştuk.

Yaklaşık 15 dakika uzunluğundaki bu videoda büyülerin iyi mi işlediğinden derslerde neler öğreneceğimize sair pek fazlaca detay gördük. Elbette bunun yanı sıra Hogwarts’ın koridorlarında çıkacağımız maceraların da küçük bir kesitini gördüğümüz videoda bizleri bekleyen dişli düşmanlara da ilk bakışı atma şansımız oldu.

HOGWARTS LEGACY ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Hogwarts Legacy’nin çıkış zamanı ise elimizde kati bir tarih olmasa da 2022 yılının sonları.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış meydana getirecek olan oyunun fiyatı da şimdilik gizemini korumuş olan mevzular içinde.

Harry Potter evreni, bilhassa bu seriyle çocukluğunda tanışanlar için esrarengiz bir dünya. Büyük hayranı olmayan fazlaca geniş bir kitle için bile, filmlerin hikayesi de, içinde geçmiş olduğu dünya da oldukça keyifli. Hogwarts’tan gelecek mektubu bekleyen, acaba patronusum ne olurdu ya da seçmen şapka beni nereye yerleştirirdi diye düşünenler için Harry Potter evreni şimdiye kadar neredeyse her platformda çeşitli oyunlarla karşımıza çıktı.

Bu oyunların en sonuncusu olan ve bir süredir heyecanla beklenen oyun ise Hogwarts Legacy. Her oyuncunun kendi büyücülük öyküsünü yaşayacağı oyundan ilk oynanış videosu bu gece Sony tarafınca meydana gelen bir State of Play yayınında paylaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri