Haydar Dümen’in mirası gündemdeyken 3 çocuğu olduğu ortaya çıktı! Haydar Dümen’in kızı mezar taşını görünce şoke oldu - Webhaberim
Televizyon

Haydar Dümen’in mirası gündemdeyken 3 çocuğu olduğu ortaya çıktı! Haydar Dümen’in kızı mezar taşını görünce şoke oldu

(*3*)

Haydar Dümen’in vefat haberi sonrası 100 milyon TL’lik serveti olduğu iddiası gündeme gelmişti. Dümen’in evlatlarının olmadığı düşünülüyordu. Seneler sonrasında Haydar Dümen’in 3 çocuğunun olduğu ortaya çıktı. Haydar Dümen 1954 senesinde Emine Refahat Toksöz ile evliliğe ilk adımını attı. Bu evlilikten Ali Alp Dümen ve Gaye Dümen isminde iki çocuğu oldu. Dümen’in bu iki çocuğu da evliliğe ilk adımını attı ve birer evlatları oldu. Sonrasında Haydar Dümen, Melike Karakurt ile evliliğe ilk adımını attı ve Emek Dümen isminde bir oğlu daha oldu.
Gaye Dümen babasıyla görüştürülmediğini açıklayarak üvey anası Gül Dümen’e ağır sözler söyledi.

KABIR TAŞI GÜNDEM OLDU

Gaye Dümen Gül Dümen’in babasının mezar taşına adını yazdırmasına da hiddetli… Sabah’tan Ömer Karahan’a konuşan Gaye Hanım, “Babamızın cenazesine gitmemizi kısıtlayan Gül Dümen’in kendisi de cenazeye gitmemiş! Babamı kabirlikte ziyarete gittim” dedi.

0x0-1645760615710

Gaye Dümen açıklamasında şunları deklare etti:

0x0-haydar-dumenin-sir-gibi-sakladigi-cocugu-gaye-dumen-milyonluk-gizli-mirasla-ilgili-yeni-aciklama-yapti-dudak-u-1645760919489

“Babama ‘Gül-Haydar Dümen’ diye mezar taşı yaptırmış… Babamın doğum ve vefat tarihlerinin olmadığı, bıyık resmi olan ve sanki kendisi de can vermiş benzer biçimde adını yazdırdığı bir mezar taşı yaptırmış.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri