Genel Kültür

Hesaplaşma Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Hesaplaşma film, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, ekşi, imdb puanı, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Film hakkında

5 Şubat 2016’da gösterime giren ABD yapımı hata, dram ve gizem türünde yer edinen filmdir. Toplam süresi 1 saat 46 dakikadan oluşan film, IMDb‘de 16 bini aşkın şahıs tarafınca oylandı ve 5,3‘lük puana haiz oldu.

Filmin yönetmenliğini Shintaro Shimosawa üstlenirken, senaristliğini Adam Mason ve Simon Boyes kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Josh Duhamel, Alice Eve, Malin Åkerman, Al Pacino, Anthony Hopkins, Julia Stiles ve Byung-hun Lee şeklinde adlar içeriyor.


Filmin orijinal adı: Misconduct

Yaşamaya Bak Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Hesaplaşma filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Aşırı istekli genç bir avukat, büyük bir ilaç firmasının kuvvetli ve acımasız yöneticisine karşı mühim bir davayı üstlendiği süre, bu genç avukat fazlaca geçmeden kendini şantaj ve yolsuzluğa karışmış bir davanın içinde bulacaktır. Zirveye giden yolda alınan riskler mevzu alınıyor.

Hesaplaşma oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Josh Duhamel, Alice Eve, Malin Åkerman, Al Pacino, Anthony Hopkins, Julia Stiles ve Byung-hun Lee şeklinde adlar içeriyor.


Josh Duhamel – Ben Cahill
Alice Eve – Charlotte Cahill
Malin Åkerman – Emily Hynes
Al Pacino – Charles Abrams
Anthony Hopkins – Arthur Denning
Julia Stiles – Jane Clemente
Byung-hun Lee – The Accountant
Glen Powell – Doug Fields
Skye P. Marshall – Hatty
Gregory Alan Williams – Richard Hill
Ara Gelici – Joseph Andolini

Film yorumları

kadroyla kıyaslanınca gideri var, söylediğim film.
ortalarda ve sonlara doğru bazı kısımlar anlamsız olmuş sanırım o da yönetmenin tırtlığı. kişisel notum, 6/10

  • brutus slachtbeest / Ekşi Lügat

olmamış film. antony hopkins her neyse de al pacino galiba zihnen azca birazcık dumura uğramış. yoksa senaryoyu bir iyi okuyaydı bu filmimizde yer almazdı. filmimizde eksikler ve gedikler fazlaca. bunu film diye önümüze getiren ekibe coşku dolu slm ederim!

  • fakiruhakirupurtaksir / Ekşi Lügat

sinir bozucu film. doğrusu öyleki ki bu akşam beyaz perdede sinirleri bozulan seyircilet olarak güldük sonunda. bu kadar iyi oyuncunun bu şekilde saçma senaryolu bir filmimizde oynaması şaşırtıcı. bir de gerilim yaratmak adına her sahnede kullanılan bangır bangır korku ritmi baydı.

  • susam krokan / Ekşi Lügat

hayatımın 1 saat 46 dakikasını gasp eden film. gitmeden ilkin de karşıma bu şekilde dandik bir senaryo & yönetmenlik ikilisinin çıkacağını tahmin ediyordum fakat asla eğer olmazsa azıcık al pacino, anthony hopkins izleriz dedim, onların da ücretlerini düşük tutmak için sınırı olan sayıda sahnede oynatmışlar anlaşılan. bir de dakka başına para alınıyor diye epey bi yeri kırpılmış şeklinde duruyor! 5/10 versem fazla vermiş olur muyum bilemedim.

  • kiwi kraze / Ekşi Lügat

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri