Güncel

Hollanda’ya Seyahat Etmek İsteyenler Artık Bu Evrakları Hazırlamalı

Schengen üyesi bir ülke olan Hollanda da, vize başvuruları için temel evrakları talep etmektedir. Buna rağmen ülkeden ülkeye ve vize türüne nazaran değişkenlik gösteren evraklar da ülkeler tarafınca talep edilebilmektedir. Hollanda vizesi için talep edilen temel evraklar şu şekildedir;

Hollanda vizesi için lüzumlu evraklar

-Vize bitiş tarihinden itibaren minimum 3 ay daha geçerliliği olan geçişlik. (Pasaportun 2 sayfası vize basılması için boş olmalıdır)

-Son 3 yıl içinde öteki ülkelerden aldığınız vizelerin fotokopisi. Varsa eski pasaportların fotokopileri.

-2 tane 3,5*4,5 santimetre ebatlarında biyometrik fotoğraf. (Fotoğraf 6 aydan eski olmamalıdır)

-Başvuru sahibi tarafınca doldurulacak vize müracaat formu.

-En azca 30 000 Euro teminatlı gezi sıhhat sigortası.

-Seyahatinizi ne şekilde gerçekleştireceğinizi gösterir belgeler. Ulaşımınıza dair biletler ve otel konaklama belgeleri.

-Son 3 aya dair banka hesap dökümünüz.

-Seyahat amacınızı açıklayan dilekçe.

-Nüfus müdürlüğünden alınacak, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği belgesi.

-Çalışanların, şirketlerinden temin edecekleri emek harcama ve izin belgesi. Yazı; yaptığınız işi açıklayan, izin tarihlerinizi belirten, ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır.

-E-devlet üstünden alabileceğiniz SGK hizmet dökümü.

-Şirketinizden temin edeceğiniz SGK işe giriş bildirgesi.

-Son 3 aya ilişik maaş bordrolarınız.

-Varsa üzerinize kayıtlı mülklerin tapusu ve öteki gelir kalemleriniz.

-Vize müracaat tutarı.

İstenen tüm bu temel evrakların yanında konsolosluk, lüzumlu görmesi durumunda ek evraklar talep edebilmektedir. VBS Vize Bilgi Danışmanlık Şirketi olarak firmamız, Hollanda vizeleriniz için lüzumlu olan tüm evrakların hazırlanmasında ve vize başvurunuzun yapılmasında sizlere destek olmaktadır. Evraklarınızın tam olarak eksiksiz ve doğru bir halde hazırlanması, vize başvurunuzun kısa sürede ve pozitif bir halde cevaplanması adına son aşama önemlidir. Firmamızdan vize başvurusu için lüzumlu olan evraklar ve vize başvuruları ile ilgili tüm bilgiyi alabilirsiniz. vizebirimi.com adresinden de ulaşabileceğiniz detaylı bilgiler ile vize başvurularınızı firmamız vesilesiyle süratli bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

Vize başvurularının gezi amacınıza en uygun olan tür için yapılması, mümkün olan en uzun soluklu vizeyi alabilmeniz için de büyük ehemmiyet taşımaktadır. Seyahat detaylarınız ve amacınıza nazaran, size en uygun olan vize türüne müracaat yapabilmeniz adına firmamız, sizlere her türlü desteği vermekte ve vize başvurunuzda sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri