Güncel

İbrahim Kalın’ın Kızı Rumeysa Kalın Karabulut Kimdir?

Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın’ın Kızı Rumeysa Kalın Karabulut daha ilkin başörtüsü takıyordu. Artık başını açtı. Bu olayın peşinden kullanıcılar onun hakkında İbrahim Kalın’ın Kızı Rumeysa Kalın Karabulut kaç yaşlarında, ne iş yapıyor? Rumeysa Kalın Karabulut Eşi Kim şeklinde sorulara cevap aranıyor.


Daha ilkin başörtüsü takan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın kızı Rumeysa Kalın Karabulut başını açtı. Bu vaka medyada geniş yer buldu ve onun hakkında birçok şeyin merak edilmesine niçin oldu. İşte detaylar…

İbrahim Kalın’ın Kızı Rumeysa Kalın Karabulut Kimdir?


Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın kızı Rumeysa Kalın Karabulut başörtüsünü çıkardı. Daha ilkin başörtüsü takan Rumeysa Kalın Karabulut’un yakın bir vakit ilkin toplumsal medyadaki profil resimlerine başı açık fotoğraflarını paylaştı.

rumeysa kalin karabulut un eski hali

Şu an TRT World’de çalışan Rumeysa Kalın Karabulut Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2015 senesinde mezun oldu. 2017 senesinde Furkan Karabulut‘la evlenen Rumeysa Kalın Karabulut, 2018 yılında Georgetown Üniversitesi’nde hukuk yüksek lisansını tamamladı. Ardından Türkiye’ye dönen Rumeysa Kalın Karabulut, kariyerini gazetecilik alanında devam ettirmeye karar verdi. Ve şu sıralar TRT’nin kanallarından TRT World’de çalışıyor.

Başörtüsünü Çıkaran Rümeysa Kalın Karabulut’un Yeni Hali:


 

rumeysa kalin basini acti
rumeysa kalin basini acti

 

Rumeysa Kalın Karabulut’ın Instagram ve Twitter Hesabı

Rumeysa Kalın Karabulut, toplumsal medya hesaplarını oldukça etken kullanan biri. Onun Instagram hesabına buradan, Twitter hesabına ise buradan ulaşabilirsiniz.


 İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri