Güncel

İhlas Holding CEO’su Kim? İhlas Holding

İhlas Holding CEO’su Kim? İhlas Holding… Sosyal medyada gündem olan İhlas Holding’in CEO’sunun kim olduğu araştırılıyor. Zira uygunsuz bir videoda yer almış olduğu iddia edilen Rasim Kaan Aytoğu’nun İhlas Holding CEO’su öne sürülmüştü. Peki Aytoğu İhlas Holding’in CEO’su mu? İhlas Holding’in CEO’su kim?

İHLAS HOLDİNG

1970 senesinde Türkiye Gazetesi’nin kurulmasıyla temelleri atılan İhlas Grubu, 1978 senesinde Gazete’nin elden dağıtılmasıyla beraber, pazarlama faaliyetlerine de adım atmıştır. 1981 senesinde kendi basımevi tesislerini kuran Türkiye Gazetesi, kendi baskılarını gerçekleştirmenin yanı sıra değişik baskı işleri ile de gösterim yelpazesini genişletmiştir.

Gazete dağıtımının yanı sıra pek fazlaca ürünü de portföyüne ilave ederek büyüyen İhlas Holding’in pazarlama organizasyonu, binlerce tüketiciye karşı karşıya ürün tanıtımı icra eden yaygın bir pazarlama ağına dönüşmüştür.

İhlas Grubu, 1989 senesinde İhlas Yuva Evleri projesi ile inşaat sektöründe etkinlik göstermeye adım atmıştır.

Kurumsal gelişimine devam eden Grup, 1990 senesinde İhlas Ev Aletleri şirketini kurarak elektronik aygıt ve ev aletleri üretimine; 1991 senesinde ise Türkiye Hastanesi’ni kurarak sıhhat hizmetleri sektörüne adımını atmıştır.

İHLAS HOLDİNG CEO’SU KİM?

İhlas Holding’in CEO’su holdingin kurucusu Enver Öner’in oğlu Ahmet Mücahid Ören‘dir.

Ahmet Mücahid Ören kimdir?

1972 yılında İstanbul’da doğan A. Mücahid Ören, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1989-1991 yılları aralığında Türkiye Gazetesi’nde Bilgi İşlem Koordinatörü olarak çalışmış ve gazetenin, Türk basınında bilgisayar ortamında hazırlanan ilk yayınlardan birisi olmasını elde etmiştir. Aynı yıllarda Türkiye Çocuk Dergisi’nin Genel Yayın Danışmanlığı’nı üstlenmiştir. 1991 senesinde TGRT tv kanalının Genel Müdürlük görevini yürütmüş, kanalın altyapı emek harcamaları ile yayına başlatılması sürecini yönetmiştir.

1993-2013 yılları aralığında İhlas Holding A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı olarak vazife yapmıştır. 2013 senesinde İhlas Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmiştir. Yayınlanmış birçok makalesi bulunan A. Mücahid Ören; Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi, Atlantik Konseyi, Dünya Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-ABD İş Konseyi ve Dünya Ekonomik Forumu şeklinde pek fazlaca internasyonal fikir ve meslek kuruluşu ile vakıfların da üyesidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri